Wpis z mikrobloga

#!$%@? ten material gonciarza, myslalem ze to bedzie troche bardziej stylizowane na taki normalny dokument a to jakies popluczuny, wyglada jak kolejny odcinek tego jego vloga, zupelnie niepotrzebna ta bezposrednia narracja, wiecej tresci a nie #!$%@? same ujecia bez komentarza, gowno
#polskiyoutube #gonciarz
goltus - #!$%@? ten material gonciarza, myslalem ze to bedzie troche bardziej stylizo...
  • 15
  • Odpowiedz
@goltus: To znaczy ja nie oglądam Gonciarza i w ogóle, ale według mnie... jeżeli jest to vlogowe, to niech pozostanie. Od dokumentów i innych nie mam jutuba, a prędzej telewizję. Może to robić profesjonalnie i zapewne tak robi, ale dopóki jest to vlog to jest dobrze, IMHO.
No ale jak widzę po ocenach, to ludziom się to podoba.
  • Odpowiedz
@xDawidMx: Nie no, jak najbardziej tak, chociaż w kwestii pieniężnej niektórzy by się zastanawiali nad dalszymi dotacjami. Ja nie oczekuję od niego nic bo w sumie go nie oglądam (ostatnio dwa lata temu te z Japonii jak coś jadł co chwilę :D), ale osobiście wolę oglądać profesjonalnego vloga niż profesjonalny dokument. Zawsze taki dokument byłby na miejscu, "bo no do cholery czemu nie", ale przy vlogu czuć chyba bardziej jego samego,
  • Odpowiedz
@rockydoggy: no ja tez nic od niego nie wymagam, bo go nie finansuje ale oczekiwalem czegos innego, myslalelem ze po tym materiele dowiem sie czego o tym lesie a tutaj nic :| wiecej na wikipedi mozna przeczytac
  • Odpowiedz
@rockydoggy: @xDawidMx: ten material mi przypomina bardziej wycieczke gimbusow do lasu, panikujacych na widok czaszki niz jakis fajnie rzetelnie zrobiony material z jakas fajna zawartoscia, no wiecie, o takim lesie mozna mowic godzinami, to przeciez bardzo symboliczne miejsce jak golden gate, mase legend wokol takich miejsc krazy,a koles przeciez zyje od tylu lat w japonii wiec powinnien powiedziec wiecej o tym lesie niz garsc suchych faktow przeczytanych na wikipedii xD
  • Odpowiedz
@rockydoggy: spoko, dla mnie tylko totalnie zmarnowal szanse, bo liczylem na jakis material pigule, samobojstwa w japonii to mimo wszystko gigantyczny i ciekawy temat, w ich kulturze jest to przeciez mocno zakorzenione np. seppuku, kamikaze to przeciez japonskie wynalazki
  • Odpowiedz
@rockydoggy: @xDawidMx:
no i tak w ogole, przeciez na temat samobojstw w japonii na 100% toczy sie jakas debata publiczna, na pewno nikt nie udaje ze problemu nie ma, w polsce gdzie nie ma zakorzenionego w kulturze tak mocno honorowego samobojstwa jak w japonii, tam powstala ta cala internetowa spolecznosc skupiona wsrod chanow gdzie pelno bylo takich ludzi co strzelali samoboja no i nie mielismy (chyba) oddzialow kamikaze, rozmawia sie
  • Odpowiedz
@goltus: Jest pare ładnych ujęć, które są ładne ofc głównie ze względu na sprzęt, znajomość podstawowych zagrań i jakieś artystyczne spojrzenie na obiekty (co nie jest specjalnie czymś wielkim, patrząc na to, że przyjechał tam by skupić się na takim właśnie spojrzeniu na otoczenie). Generalnie - nie mogę przesiedzieć tak długo jak gada. Ten kiczowaty obniżony, smutny ton jest po prostu nie do wytrzymania.
W pewnym momencie gonciarz zmienia nagle formę
  • Odpowiedz
@goltus: Generalnie też się zawiodłem. Podjechali pod Fuji (jakieś 2h od Tokio busem/autem), weszli dosłownie kilkaset metrów w las od ścieżki, a próbują stworzyć nastrój jakby byli na wyprawie w nigdy wcześniej nieexplorowanej dżungli. A co do gęstości lasu to Gonciarz mam wrażenie, że za często poza Tokio nie wyjeżdża, bo tam generalnie po prostu są bardzo gęste lasy. Sam pod Fuji w Fujiyoshidzie zrobiłem sobie małe wybieganie i dosłownie 300
AvantaR - @goltus: Generalnie też się zawiodłem. Podjechali pod Fuji (jakieś 2h od To...

źródło: comment_GMT1xbl62vc9Gt1jYZjTWunLNJJzvYuA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz