Wpis z mikrobloga

@Zkropkao_Na: wiem, że ubrania z lumpa są zazwyczaj po zmarłych ludziach i często są nawet nienoszone (lub prawie nie), ale kupowanie bielizny czy prawie bielizny (pidżama) to chyba już trochę przesada. Dla mnie sam fakt, że ktoś mógł się w to zsikać albo mieć np. wytrysk, odrzucałby mnie od noszenia. Niby pranie, ale jednak..
  • Odpowiedz
@macabrankov: hmmmm, rownie dobrze na sukienke, spodnie, bluzke mogl sie ktos spuscic, obsikac itp. Po wypraniu w proszku i odpowiedniej temperaturze mozna smialo nosić :)

@Zkropkao_Na: Pizama ekstra () ja tez jestem uzaleziona od szamteksow i od wynajdowania perelek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@macabrankov: @Zkropkao_Na: @Ulubiona: a pomyślcie co muszą mieć ludzie w głowach, żeby kupować używane buty na Allegro? Hurr durr, muszę mieć Nike albo inne Adibasy, ale nie mam kasy to kupię używane, przepocone, w których ktoś trzymał swoje śmierdzące sery. Już lepiej kupić jakieś tańsze, ale nowe buty.
  • Odpowiedz
@Zkropkao_Na: Lump zawsze na propsie, nawet teraz mieszkając w Uk chodzę do tych sklepów. Ze względu na nikły wzrost mam problem z kupnem spodni i wiem że w lumpie zawsze coś znajdę ;)
  • Odpowiedz