Wpis z mikrobloga

@londynskibusinessman: to nie jest przygoda, to zapadnia. Nigdy nie graj za to co ci usłużnie oferują. Bezpieczna, tfu, rozsądna dźwignia to nie 1:100 a 1:6 Nie gram, ale widuję masę materiałów. Większość z nich nie tyle o obowiązującej terminologii, co o przekrętach w stylu "nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi?" Serio. Najlepsze, gdy broker zaczyna grać przeciwko tobie, a ty nawet o tym nie wiesz.
Może rozważ opcje binarne. Ja tematem zainteresowałem się rok temu (nie miałem żadnej wiedzy o forexsie). Obecnie testuję strategie na koncie demo ( ͡ ͜ʖ ͡)
@londynskibusinessman: Obejrzyj sobie jakie są praktyki całej branży brokerskiej z góry nastawionej na wyczyszczenie kont ludzi i robienie problemów z wypłatami
Praktyki brokerów nastawionych na stratę tradera
https://www.youtube.com/watch?v=uFllkM1oBDI
Po obejrzeniu tego do końca wątpię czy będzie ci się chciało zaczynać tą całą przygodę z forexem ... omijaj to bagno z daleka. Okazuje się, że nawet brokerzy będący oddziałami banków są wcale nie lepsi, gdyż u nich dział sprzedażowy jest na jeszcze
@londynskibusinessman: I jeszcze jedno wystarczy, że tylko podasz prawdziwe dane przy zakładaniu konta nawet na nim nie grając i już będą one udostępnione innym hienom forexowym .... ja tak zrobiłem i co jakiś czas dzwonią do mnie z niesamowitą ofertą ... a to obligacji śmieciowych, a to strategii "hedżingowych" ... na szczęście nie wpłaciłem na konto nic i ale i tak już jesteś w bazie wymienianej wśród tych cwaniaków. Takie praktyki