Wpis z mikrobloga

Od pierwszej zapowiedź BF1 mówiono że w BF1 dużą role będzie odgrywać walka wręcz, ale zamiast zrobić czegoś na miarę M&B to zrobili "kliknij F to jason" jeszcze w walce piechoty można to przełknąć, ale żeby nie ogarnąć walki na koniach XD Pewnie będą mieli zagwozdkę jak rozwiązać ten "problem" i skończy się na tym że żołnierz na koniu raz będzie atakował z lewa, a raz z prawa i nie będzie uwzględniał hitboxa XD
Na początku miałem nadzieje że z tego BF1 będzie coś więcej niż tylko BF4 z innymi skórkami pojazdów i żołnierzy, ale jak bardzo się myliłem... #!$%@? parodia XD
#bf1 #battlefield #battlefield1
  • 11
@Sihill_pl: Myślałem że to będzie naprawdę dobra gra, bo wrócili w końcu do historii, ale nie oszukujmy się już po pierwszych zapowiedziach można stwierdzić że z kampanią dla pojedynczego gracza też nie będzie za dobrze...
@Sihill_pl:
Chociaż dają ludziom czysty gameplay i nawet dostęp do bety żeby sami ograli i zdecydowali czy kupią czy nie, a nie jak reszta No Mans Crap czy Ubishitów renderowane filmiki do samego dnia premiery nie mające nic wspólnego z rzeczywistym gameplayem
@Howkin: Za to wielki plus, no ale wiesz Hitler też naprawiał gospodarkę przed wojną XD
@Sihill_pl: Tylko że w tym przypadku można się inspirować faktycznymi zdarzeniami, więc ciężko jest to spieprzyć. Wydaje mi się jednak że kampania będzie jakąś dziwną próbą promowania feminizmu i wielokulturowości, oczywiście wszystko będzie zmyślone... ale poczekamy zobaczymy
@Wraniak: xD

W ogóle to jest jakieś takie bez klimatu, wygląda zbyt "nowocześnie" i kolorowo. Ale jedno trzeba przyznać tej grze, ma najlepszy tytuł ever.

Battlefield 1

Patrzcie jak to #!$%@? epicko wygląda. I pasuje do tematyki. I w ogóle chyba nikt nigdy nie użył w tytule tej cyfry, mimo że często na gry mówi się "jedynka". Typ od wymyślania tytułów powinien dostać #!$%@? awans czy coś.