Wpis z mikrobloga

@BaKuMMz: to chyba od serii zależało, niektórym działał a niektórym padał po chwili. Cumpel kupił samą baterię na kształt tej co jest z iJusta, ale chyba z Volisha i o dziwo dopadła go ta sama przypadłość co wielu ludzi przy iJustach
@BaKuMMz: a szkoda, bo same baterie są świetne, gdyby tylko nie ten przycisk (,) nadal tej zepsutej używam jako zamiennika kiedy ładuję Vaptio, bo Vaptio cannot into jednoczesne ładowanie i vapowanie
@BaKuMMz: ja sobie cenie jeszcze możliwość regulacji watów. jak jestem na dołku i mam braki w liquidach to zamiast 50 W ustawiam sobie 20, wtedy mniej liquidu idzie i wystarcza na dłużej
@BaKuMMz: i jak ten ijust? Intersuje mnie przede wszystkim parownik i te grzałki 0.18 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podziel się opinią mireczku :) Jak wypada w stosunku do poprzedniego parownika i grzalek 0.3 ?
@goomowy: grzalki 0.18 nie testowalem :) parownik super. Wieksza pojemnosc i ladowanie liquidu od gory jest super. Chmura jest bardziej kulturalna niz w poprzedniku ;) tzn nie smazy liquidu tak ze az strzela w usta tylko daje sama chmure. Aktualnie mam wsadzona grzalke 0.3 wiec o innych oporach jeszcze nie opowiem.
@BaKuMMz: dzięki za info ;)

Ja używam teraz parownik od ijust2 na evic vtwo mini i jak na razie jestem zajebiscie zadowolony ale pewnie w przyszłości będę zmieniał. Stąd moje zainteresowanie :)

Daj znać jak spalisz coś na 0.18 :)