Wpis z mikrobloga

Najlepszy utwor ever. Tak jak inni ciagle katowalem lecz potem przestalem bo doszedlem do wniosku ze w tym swiecie trzeba tak samo robic zeby przetrwac.
  • Odpowiedz
@YaYco:
@Sachees:
@neib1: Same here.

@BigOp9: Oj bez przesady. W PL rapie jest sporo dobrych storytellingów. Np. Mi ciężko byłoby wybrać między Sokołem, a Jimsonem, zwłaszcza, że obaj to w sumie legendy jeśli chodzi o polski hh.
Twinkle - @YaYco: 
@Sachees: 
@neib1: Same here.

@BigOp9: Oj bez przesady. W PL rapi...
  • Odpowiedz
@SzermierkaBananami: Chodziło bardziej o pojedynczy track, chociaż wiadomo, OSTR klasa sama w sobie :)
@Twinkle: Faktycznie z tym najlepszym to może przesada, ale na pewno jeden z lepszych. Ilość poruszanych wątków oraz to jak one się łączą ze sobą jest imponująca nawet dziś, a ten kawałek ma już 12 lat. Wtedy (i dziś zresztą też) to naprawdę robiło piorunujące wrażenie - ciarki na plecach. Fakt też, że z nowszym rapem
  • Odpowiedz
@BigOp9: Serio? Będziesz powielał to perdolenie o najlepszym story tellingu sokoła w tym numerze? Sokół i inni raperzy maja co najmniej kilka lepszych. Pierwszy z brzegu Angela.
  • Odpowiedz
@Twinkle: Kolejny raz próbuję rozgryźć fenomen tej piosenki i kolejny raz nie jestem w stanie. Co jest tak dobrego w tej piosence? Kilka wątków na siłę powiązanych ze sobą. Ryszard w całej tej historyjce jest osobą całkowicie poboczną - baba go zdradza, on jest zapiekankę myśląc czego by nie zrobił z widzianymi laskami. Co jest tak wyjątkowego w tej piosence - szczerze próbuję to zrozumieć, a nie szukam guza :) Wołam
  • Odpowiedz