Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Sprawa wygląda następująco. Ja lvl 23, skill społeczny na poziomie szympansa albo i gorzej, bo pewnie szympansy mają więcej swoich szympansich przyjaciół. Z racji tego, że mam niewiele znajomych to i nie miałem za dużo okazji mieć dziewczyny, nie mówiąc już o sytuacji beniz into vagina. Chciałbym jednak do takiej sytuacji doprowadzić, czy portal typu roksa to dobre rozwiązanie, czy mam się łudzić, że ktoś się w końcu znajdzie i tak zleci mi do lvl 40 aż w końcu maszyna przestanie pracować?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 14
@mersi: ależ pierdzielisz, że szkoda to czytać, współczóję Ci skoro masz z takimi pustymi dziewczynami do czynienia, dla normalnej dziewczyny , brak doświadczenia nie sprawia żadnego problemu. Ale spoko niech sobie idzie na roksę, zniszczyć paychikę jeszcze bardziej...
@Hooke: Wydaje mi sie ze rozne sa przyczyny masturbacji i rozne jej skutki. Inaczej bedzie reagowac psychika kogos kto wali bo chce chwili relaksu, a inaczej kogos kto wali bo nigdy nie mial kobiety.
GwiezdnyStulejarz: No możesz iść na roksę, ale ogólnie seks jest przereklamowany, w sensie nie jest aż taki ważny i przyjemny w życiu jak się wydaje tym, którzy nie byli w związku. Masz wyżej post dziewczyny, którą facet olewa i woli wykop zamiast seksu.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling