Wpis z mikrobloga

MIRABELKI I MIRKI NIE MAMY PIENIĘDZY! LECZENIE KAMILA ZOSTANIE PRZERWANE W NAJBLIŻSZY PIĄTEK! RATUNKU!
Historia Kamila Bryka chorego na raka (to mogła przydarzyć się każdej i każdemu z was) http://zbigniewstonoga.eu/2016/08/kamil-bryk-chory-raka/
Uzbieraliśmy dotąd 1963 złotych. Kochani wszelką pomoc kierujcie proszę bezpośrednio na konto Kamila Bryka, który bardzo bardzo potrzebuje Waszej pomocy w walce z czerniakiem złośliwym ING BANK ŚLĄSKI 83 1050 1490 1000 0092 1900 1667 Kamil Bryk, Otmuchów.
ZbigniewStonogaOficjalnie - MIRABELKI I MIRKI NIE MAMY PIENIĘDZY! LECZENIE KAMILA ZOS...

źródło: comment_44UD72rGLEoIFmMICoytTiaMYo89ykwI.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@ZbigniewStonogaOficjalnie: jak dla mnie swiata to na lepszy nie zmieni, ze pomozemy finansowo komukolwiek, lepiej te pieniadze przeznaczac na badania wlasnie nad rakiem czy komórkami macierzystymi, bo to sprawi, że świat będzie lepszy, a nie pomoc finansowa pojedyńczej osobie.

Pozdrawiam i radze mocno przemyslec ile dobrego i ile złego może taka pomoc jaką Pan robi poczynić.
  • Odpowiedz
na początku akcji ze swojej kieszeni przekazałem ok. 30k zł


@ZbigniewStonogaOficjalnie: to teraz powiedz ile na tym zarobiłeś, każdy kto nie jest głupi wie, że fundacje służą do napychania pieniędzmi kieszeni ich właścicieli, ponieważ żerowanie na ludzkich emocjach to najłatwiejszy biznes.

@cwiercwieku: c*uj nie szacun, inwestycja która się zwraca.
  • Odpowiedz
@Dddd: jeśli przy tym pomaga komuś to o co cie piczka piecze? Niech ma nawet zysk z tego, co z tego skoro komuś to jednak pomaga. Jacy wy jesteście zawistni...

@ZbigniewStonogaOficjalnie: wielki szacunek. Potrzeba takich ludzi, bo to chore i kulawe państwo nawet nie jest w stanie pomóc własnym obywatelom. Tylko doi z nas tyle ile sie da. Sam jestem w takiej sytuacji, wypadek z winy kierowcy, kalectwo
  • Odpowiedz