Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Poważne i dość intymne pytanie, dlatego leci z Anonimowych.
#pytaniedoeksperta #zdrowie #seks
Mój kolega ( ͡° ͜ʖ ͡°) ma problemy z trądzikiem pomimo dojrzałego wieku. Poważnie zastanawia się nad kuracją Izotekiem, jednak jak wiadomo ma on milion skutków ubocznych. Sęk w tym, że kolega nie chce przy tym rezygnować ze swojego (nędznego) życia seksualnego, które realizuje za pomocą #roksa, a także od czasu do czasu upolowanych jakichś pasztetów na imprezie (do hejterów - każdy orze jak może). Czy przez ogólne osłabienie organizmu spowodowane Izotekiem (np. wysuszona skóra) łatwiej będzie mu coś złapać od swoich partnerek?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Poważne i dość intymne pytanie, dla...

źródło: comment_tY6qMKuP3m9RTgnU7qqT71SAXyjIdiJc.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie Isotek który jest tanim zamiennikiem, tylko oryginalne CURACNE.
Osłabienie itp? Bez przesady. Normalnie funkcjonuje, może chodzić na siłkę bez problemu, a tym bardziej bzykać. Jak bzyka totalnie randomowe laski, to zdecydowanie powinien zakładać gumę. U kobiet jest bardziej ryzyko, bo trzeba mega uważać żeby nie zaciążyć bo tragiczne konsekwencje dla dziecka są.
  • Odpowiedz
PustaKrowa: Ja Izotek (albo któryś z odpowiedników) brałem ponad 10 lat temu. Ogromna poprawa byłą widoczna już kilka dni po pierwszej tabletce. Rzeczywiście skóra była bardziej wysuszona, ale bez przesady. Od tej pory żadnych skutków ubocznych nie zauważyłem.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • Odpowiedz
OP: @atoic: @Creder: przecież się nie będzie pytał dermatologa o chodzenie na #!$%@? xD
@niematakiegobicia: nie mam pojęcia, ale prędzej usuwa się laserem blizny niż trądzik.
@czarekn: pół roku to nie za mało? Ile kasy cię to kosztowało?
@jathek: ale skoro skóra się wysusza podczas brania Izoteku, to może łatwiej uszkodzić beniz i przez taką rankę można coś złapać. Nie wiem...
@trustME: nic mi nie mówił o Curacne. Sądzę że mówił o Izoteku, bo to chyba najczęściej przepisywany lek tego typu.
@lary666: kolega ( ͡° ͜ʖ ͡°) coś tam czytał o wpływie diety na trądzik, i od prawie 2 miesięcy nie je żółtego sera,
  • Odpowiedz
bo pewnie nie ma układu z dostawcą. Po Izoteku niektórzy mają nawroty. Po Curacne nie słyszałem żeby ktokolwiek miał.


@trustME: Może lek na C. przepisywany jest dużo rzadziej i tylko dlatego nie słyszałeś? Nie wiem czy tak jest w rzeczywistości, bo nie znam tych leków.

Poczytaj sobie czym są leki generyczne. W przypadku różnic w działaniu są wycofywane z rynku.
  • Odpowiedz