Wpis z mikrobloga

xD co w tym dziwnego? Mam historię swoich transakcji kilka lat wstecz?


@Agakra9: to zdradz nazwe banku ktory daje i to i wyciagi papierowe i jakiekolwiek oprocentowanie oszczednosci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@M4ks: TSB - historia 10 lat wstecz, właśnie sprawdzałem. Wyciągi papierowe oczywiście na życzenie dostarczone do domu szanownego klienta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ech, te banki w #uk to tragedia


( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
TSB


@Agakra9: moze od razu HSBC ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prosze Cie, jak sie orientowalem z rok temu to nie mieli nawet apki nie wspominajac o apple pay...
  • Odpowiedz
Coś jest złego w TSB?


@Agakra9: to co wymienilem, plus oprocentowanie z dupy. Zreszta nie sadze by bylo inaczej niz w typowym angielkim banku. A ile procent dodatkowej oplaty za platnosc nie w funtach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@M4ks: mam apkę od przynajmniej 3-4 lat, a nie wiem ile wcześniej była dostępna ale nie musiałem wtedy z niej korzystać. O czym ty mówisz? Nie pomyliłeś banków?
  • Odpowiedz
@M4ks: wymyślasz - apka jest od kilku lat przynajmniej, historię mam z 10 lat i mogę zamówić papierową wersję z dostawą do domu, oprocentowanie nie różni się od innych banków, obsługa zawsze kompetentna i miła.

Jeśli chcesz zarabiać na oprocentowaniu w banku to szacun ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zreszta nie sadze by bylo inaczej niz w typowym angielkim banku


Napisałem ci przecież, że historia rachunku do
  • Odpowiedz
mogę zamówić papierową wersję z dostawą do domu, oprocentowanie nie różni się od innych banków, obsługa zawsze kompetentna i miła.


@Agakra9: ciekawe za ile ( ͡° ͜ʖ ͡°) 5 funtow strona czy jak? Wybacz, ale porownaj sobie ile (albo raczej jakie limity ma taki HSBC) czy Lloyds jesli chodzi o procenty.
Tu masz dobrze to, gdzie indziej moze i jest historia online, ale papiery kosztuja i
  • Odpowiedz
obsługa zawsze kompetentna i miła.


@Agakra9: wybacz, ale kiedy zalatwiajac ostatnio cos w Polskim banku, skoro tutaj masz konto 10 lat? Bo moze po prostu nie masz porownania.
  • Odpowiedz
Odpisałem, żebyś zmienił bank


@Agakra9: xD i stracil dobre oprocentowanie oszczednosci czy karte bez oplaty za obce waluty? To jak z kobietami, mozna zmienic kobiete ale to nic nie zmieni, tutaj tak samo. No jak oczywiscie uda sie otworzyc konto i umowic na spotkanie za miesiac czy cos.
Poza tym teraz widze, ze nie historia z ostatnich 90 dni, ale szukanie obejmuje 90 dni xD Historia jest cala, ale trzeba
  • Odpowiedz
ty tak serio?


@Agakra9: tak, z calym moim szacunkiem dla innych cech UK, bankowosc i telefonie maja gowniana do granic mozliwosci. No, i tak lepiej niz w USA czy Francji, ale to ich nie usprawiedliwia.
  • Odpowiedz
@M4ks: a cóż to za bank Cię tak rozpieszcza z oprocentowaniem? Podziel się.

A co do wyciągów w TSB. Co ileś miesięcy, chyba raz na pół roku można za free dostać papier do domu, inne wszystkie dostępne online wstecz bez problemu.

Rżnięcie na zagranicznych transakcjach to standard w UK i jeśli w jakimś banku nie ma tej opłaty to najczęściej jest albo #!$%@? kurs albo w inny sposób sobie odbijają.
  • Odpowiedz
  • 0
@trustME: HSBC ma spoko oprocentowanie aż do 20k, gdzie wiekszosc ma jakieś limity typu 2k. W Lloyds masz chyba 4% do 5k, wychodzi parenascie funtów co miesiac. Oczywiwcie sa obostrzenia, trzeba ilestam wpłacać etc ale jak sie ma dobry schemat przelewów to tym samym tysiakiem obracasz po kontach i luz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz