Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? czuje się jak na jakimś karczanie. W gorących dwa zdjęcia ze spermą w tym jedno ze spermą jakiegoś mirka na pluszowym lwie. Jakiś różowy wrzuca swoje zdjęcie i najbardziej plusowany komentarz to

mysle ze bym ci przebolcowal obie dziury ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Z 5x "ladnapani" czyli normalne zdjęcie normalnej dziewczyny. Cotygodniowy wpis bart88uk z rozdajo w którym nikt nigdy nie wygrał od jakiś 2 lat jak to robi. Oprócz tego powtórka powtórek zdjęć które zatacza już 3 koło w internecie w przeciągu kilku dni i które byłu już 3x w gorących w ciągu 3 dni. No i na dodatek oficjalne konto loży szyderców która szydzi "dlaczego dzieci w afryce mają tak grube brzuszki"

Jedyny wartościowy wpis jaki dziś czytałem to kolesia z USA i jego pracy.

JEDEN WPIS

eh...

#wykop #justwykopthings #wtf #mirko
Pobierz CreativePL - Ja #!$%@? czuje się jak na jakimś karczanie. W gorących dwa zdjęcia ze s...
źródło: comment_FW73lkAFrx72aOOBA4n2UZChgqwt8QFl.jpg
  • 14
@CreativePL: Jeszcze gorsze jest rozdajo mające obecnie ok. 3400 plusów. OP twierdzi iż jeśli wygra w jakiejś zagranicznej loterii 40mln euro to każdy plusujący dostanie 1000zł xDDDDDDDDD A tego zdjęcia lwa itp. to nawet nie skomentuję bo to przekracza granice żenady którą jestem w stanie znieść.
@CreativePL: Oj tak, mikroblog już od dosyć długiego czasu jest miejscem, gdzie większość użytkowników to barachło ze #!$%@? umysłowym.

Przykładów podawać nie muszę bo każdy w miarę ogarnięty człowiek widzi co tu się dzieje a moderacja przymyka oko i cieszy się ilością użytkowników i kliknięć zamiast nadzorować, kontrolować treści.

Jeszcze bym się wypowiedział na temat #wykopiwo i #nocnazmiana ale szkoda strzępić ryja i mnie większość zeżre bo tutaj ludzie nie akceptują