Wpis z mikrobloga

@Loloman: Muzułmanie są przede wszystkim groźni dla samych siebie. Turkowie nie cierpią Kurdów i vice versa, sunnici nienawidzą szyitów i odwrotnie, dodaj waśnie pomiędzy istniejącymi krajami na tej samej zasadzie co "Polak, Rusek i Niemiec". Im więcej ich będzie w Europie, tym więcej będą się wzajemnie atakować. Europejczycy oberwą rykoszetem, ale to przede wszystkim muzułmanie są zagrożeni. Ci, co uciekli najwcześniej, czyli np. w latach 70.
  • Odpowiedz
to raczej normalne że ktoś pomyślał że to był kolejny atak muzułmanina skoro najczęściej to właśnie oni robią problemy? XD


@syntezjusz: to nienormalne, że banda debili nie sprawdza informacji przed napisaniem komentarza. Ciekawe, ilu z nich dalej żyje w fałszywym przeświadczeniu, które sobie wyrobili

A może dlatego że przestała to być informacja wartościowa?


@Loloman: dlaczego? bo psuje zafałszowany obraz w głowach pelikanów i wywołuje dysonans poznawczy? Mnie ciekawi,
  • Odpowiedz
@Doctor_Manhattan: No ale jedno nie przeczy drugiemu - Tepic glupie zachowanie i nadal nie wykopywac niewartosciowych informacji. Tez mi sie zdarza zmienic zakop na wykop i wykop na zakop zaleznie od nowych informacji. No i mimo wszystko zalozenie ze to byl np. muzulmanin a nie niemiec jest raczej logiczne poki nie ma pelnych informacji (choc po co pisac poki sa szczatki informacji to tez inna kwestia) bo mimo wszystko szansa
  • Odpowiedz
@lavinka: Ale mnie troszke nie obchodzi to czy beda sie wybijac, gwalcic itd. Byle to nie wplywalo na bezpieczenstwo mojej rodzinz, znajomych, mojego kraju. Niestety Europa nie jest tak podzielona by ich naplyw do Niemiec byl obojetny dla mojego bezpieczenstwa i dlatego warto z ta plaga muzulmanow walczyc.`No i mimo wszystko duza ich czesc chce zabijac chrzescijan i ateistow bo tak mowi ich religia i tyle. Wiec sa grozni dla...
  • Odpowiedz
@Loloman: dla mnie i jedne (sprawcą niemuzułmanin) i drugie informacje (sprawcą muzułmanin) są mało wartościowe. Zalew przykładami anegdotycznymi potrafi budować w umysłach odbiorców zupełnie wypaczony obraz świata / sytuacji. Lepiej skupiać się na danych i statystykach (ogólna liczba incydentów, gdzie sprawcą są jedni i drudzy).
  • Odpowiedz
@Loloman: Bardzo egoistyczne. Chcesz czy nie, zamieszki mogą dotknąć każdego. Popatrz co się dzieje w USA. Wojny gangów sprawiły, że co bogatsi ludzie rasy i pochodzenia kulturowego dowolnego zwiali do bogatych dzielnic i prywatnych szkół/służby zdrowia. Jak to wpłynęło na siedliska biedniejsze, nie muszę mówić. Jeśli będziesz mieć kasę, to problem zamieszek będzie Cię omijał szerokim łukiem. Ale biedniejsza ludność będzie zastraszona i nie będzie mogła liczyć na policję ze
  • Odpowiedz
@lavinka: Ale co spowodowało że są tam zamieszki? Wpuszczenie dziczy do kraju. Ja bym jednak patrzył trochę dalej. Zostawienie np. afryki samej sobie jest lepsze, bardziej humanitarne i w ciągu nastepnych 100 lat liczba ofiar byłaby MNIEJSZA niż przez pomoc którą się jej dostarcza. Egoistyczne to jest pomaganie innym, żeby uspokoić sumienie, mimo że szkodzi a nie pomaga. A dokładnie to robi europa i większośc ludzi (np 100% ludzi dających
  • Odpowiedz
Większość przestępstw dokonują "niemcy" ale nie rodowici, ale tureckiego pochodzenia ;) Potem dopiero są pozostali muzułmanie potem dopiero reszta normalnych białych niemców.


@Loloman: Ale jakaś statystyka, czy tak ci podpowiada tœój niesprawny umysł?
  • Odpowiedz
Egoistyczne to jest pomaganie innym, żeby uspokoić sumienie, mimo że szkodzi a nie pomaga.


@Loloman: To co innego. W pełni się z Tobą zgadzam. Tak naprawdę wszystkim zależy, by Afryka była biedna, bo na jej biedzie fortun dorobiło się wielu właścicieli fundacji. Afryka i tak się rozwija, mimo wszystko i wszystkim, ale dobija ją demografia. Nie wyżywisz siedmiorga dzieci, gdzie już z dwójką jest problem. Oni powinni pójść w edukację
  • Odpowiedz