Wpis z mikrobloga

@Kauabang @bloo90 Bawole serce, takie jakie znam, wyglądają zupełnie inaczej, chociaż... zobaczcie to: http://isar.com.pl/pomidory-bawole-serce/ Podobne...
@magenciorek to jest rodzaj, czy nazwa gatunku? W google nie znajduje nic takiego jako nazwa.
@B-in-ctrl Malinowy Warszawki i Malinowy Olbrzym są "gładsze". A te ze zdjęć wszystkie są takie mocno pofalowane...
@dersu Jeszcze wisi, po zerwaniu zrobię fotkę :)
@Pawciosl nie znajduję nic takiego... masz może pełną nazwę?
  • Odpowiedz
@chuckd: do jakiej wysokości rośnie ten gatunek pomidora i czy nadaje się pod szklarnię? W tym roku klęska, pomidory mam jakieś mutanty, chcą iść w górę i to najlepiej z dachem.
Rozpocząłem też eksperymentalną hodowlę arbuza a co ciekawe, pod koniec zauważyłem, że coś przeszło na ogórki bo zaczęły robić się dziwnie okrągłe, jak na arbuzową modłę. Finalnie, na arbuzowce wlazło jakieś robactwo a same owoce nie były imponujące (wielkość orzecha
  • Odpowiedz
@dersu: Te akurat rosną na powietrzu. Krzaki ok. 120-150cm... tak myślę.
U mnie w szklarni też średnio w tym roku, jedne krzaki owocują jakby chciały a nie mogły, a niektóre zupełnie nie mają owoców... ale ja trochę za późno wsadzałem... za to papryki bardzo ładnie zaowocowały
A arbuza też kiedyś próbowaliśmy, ale efekty miałem podobne do twoich :D
  • Odpowiedz