Wpis z mikrobloga

Chcę kupić Kindle Paperwhite III w niemieckim Media Markcie, bo akurat chwilowo tu przebywam. Czy po powrocie do Polski będę miał szansę, żeby mi zdjęli reklamy? Czy to działa tylko w przypadku jeśli zamówię sprzęt na amazonie z dostawą do Polski?
#kindle
  • 9
  • Odpowiedz
@Cyfranek: @ChaotycznyZly:
Ok, dzięki za info, nawet jak nie ściągną to żadna strata.

A warto inwestować w kindlowską okładkę? 30€ kosztuje w MM, i się zastanawiam czy jest sens szukać czegoś tańszego. Tylko z drugiej strony nie chcę też jakiegoś badziewia. Ma być solidne :)
  • Odpowiedz
@mirexpol: Oryginalne są drogie ale solidne. Jeśli to nie jest dla Ciebie wielki wydatek, to warto :) Na Ali tez bywają porządne, ale łatwo też trafić na tandetę. Jak będziesz miał w rękach to ocenisz najlepiej chyba...
  • Odpowiedz
@mirexpol: Kumpel zamawiał w Niemczech do kogoś znajomego i ten mu przesłał do Polski. Reklamy mu ściągnęli w ciągu chyba tygodnia - musiał tylko skontaktować się z supportem i poinformować, że go te reklamy nie dotyczą :) Co do futerału, to znalazłem kiedyś w jakimś markecie podobny (wizualnie) do oryginalnego, teoretycznie jakby go wzbogacić o magnes to byłoby prawie to samo :p a i kosztował ok. 15 zł :D
  • Odpowiedz