Wpis z mikrobloga

@qwed: jeżeli chcesz mieć internet w tv (co prawda niezbyt rozbudowane opcje) to bierz Sharpa. Do tego ma Wi-Di więc łatwo można go podłączyć bezprzewodowo jako drugi ekran do kompa. W media w ten weekend masz za 1399 plus 100 dostaniesz w bonach na BP. Jeżeli tylko i wyłącznie obraz jest wyznacznikiem to poszukaj w necie Sony 40R450. Ładne kolory i świetnie radzi sobie z sygnalem w niższych rozdzielczościach.
@Quattron: wszystko będzie lepsze od aktualnego starego telewizora kineskopowego w zastępstwie za wcześniejszy, który mi się zepsuł. Wcześniej miałem starą bravię. Chciałbym mieć wifi w TV bo to dość ciekawy bajer, który mógłbym wykorzystać. Muszę trochę bardziej zgłębić temat.
@qwed: @jarzynas: ups, jednak nie doczytałem że szukacie max 40", ja szukałem 42+ wiec troche sie minęlismy :/
Macie modele które wzbudziły moje zainteresowanie, * = opłacalność, nS = non-smart, lista robiona jakiś czas temu, moze sie przyda.

Osobiście bym brał 42LB671V bo to po prostu wypas - webOS, 3D i cena niewiele wyższa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

* SHARP LC-40CFE4042E 40" fHD nS 1099zł 2x