Wpis z mikrobloga

W końcu zamontowałem Zalmana Performa. Myślałem, że obejdzie się bez zdejmowania płyty, ale obudowa uniemożliwiła zamontowanie backplatu więc zmuszony byłem go rozkręcić. Po zdjęciu boxowego radiatora ukazały mi się reszki pasty, już wiem dlaczego w idle miałem 50 stopni :D Montaż sprawił trochę problemów, @Wapniak miał rację, ciężko było te druty naciągnąć, ale w końcu udało się. W stanie spoczynku mam 35 stopni zamiast 50, w pokoju jebła magiczna liczba 30 stopni więc wynik jest bardzo dobry. Wiatrak jak się rozkręci jest głośny, ale podczas grania mam słuchawki więc nie przeszkadza mi. Jeszcze fotka dla porównania jak mały jest box :D Ocena django/django.

#komputery #chlodzenie #goracopolecam
ZmutowanaFrytkownica - W końcu zamontowałem Zalmana Performa. Myślałem, że obejdzie s...

źródło: comment_6VunFgtkS7uSlIc6xDhBHtQOsHwehrQa.jpg

Pobierz
  • 18
@ZmutowanaFrytkownica: Wydaje się potężny, a według danych jest o 4 mm mniejszy od mojego SilentiumPC Fera PRO HE1224 :o

Musiałem w obudowie zrobić dziurę i nieco przerobić sposób zamykania, bo inaczej bym jej nie zamknął, końcówki heatpipów są za długie :(