Wpis z mikrobloga

Orientuje się ktoś czy w Białymstoku kupię silniczki prądu stałego, takie malutkie 3-6V. Ofc wersja cebulasta, niemodelarska i jak najtańsza, ważne żeby się kręciła. Przykładowe modele znalazłem na botlandzie LIIIINK
#bialystok #elektronika
  • 11
  • Odpowiedz
@kubabe: A okrągły taki jak na obrazku się nie nada? W każdym napędzie CD/DVD od kompa PC jest taki silniczek do wysuwania tacki. W Białymstoku pewnie macie niejeden serwis komputerowy, możesz się tam przejść i popytać czy nie mają jakiegoś starego napędu do oddania za browara. Gorzej jeśli potrzebujesz ich dużo identycznych. Poza tym, czemu nie możesz zamówić przez internet skądkolwiek?
4833478 - @kubabe: A okrągły taki jak na obrazku się nie nada? W każdym napędzie CD/D...

źródło: comment_BPSpUzmXbpyUVDrWquGvhwlhxbXCpTLi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@4833478: To jest myśl! Na szczęście potrzebuje tylko jednego więc pomysł bardzo dobry. Zaatakuję piwnicę i pewnie coś wynajdę. Mogę z Internetu, ale potrzebuje go jak najszybciej.
@TurboBlejzer: Dzięki za pomoc, jak nie wynajdę w piwnicy to wymienimy się za jakieś piwerko. Kolega Białystok, jak się wstydzisz napisz na pw :)
@MilczGdyMowisz: Nie miałem pojęcia, że mamy takiego cudaka w Białymstoku. Większość elektronicznej drobnicy z aliexpress dostępna na miejscu
  • Odpowiedz