Wpis z mikrobloga

Jako że ostatnio zaczął swoją aktywność na wykopie robal stonogą zwany i spamuje mirko swoimi durnymi wpisami, poczułem się zobowiązany wrzucić wpis bo moje komentarze usuwa. Kilka chwil temu wrzucił kolejny #gownowpis jak to torebkę pani prokurator kupił. Nie omieszkałem zapytać go o pieniądze ze zbiórek i to czy nie lepiej byłoby przeznaczyć te pieniądze na akcje dla dzieci którymi sam spamuje portale. Oczywiście moje odpowiedzi we wpisie usunięte Odpowiedź w punkt użytkownika @bartez_94 który zapytał o to czy to nie internauci finansują takie akcje jak ta z torebką też usunięta. Po chwili zniknął cały wpis a w jego miejsce pojawił się kolejny - identyczny. Musiało Zbysia zaboleć, a na pewno ukłucie w tyłku czy jak to Zbysiu mówi w kuklach poczuł. Co myśleć o tych wpisach i finansowaniu takich zabaw Zbigniewa S. pozostawiam Wam. Poniżej screen pierwszego wpisu, który już jest usunięty i link do identycznego wpisu po usunięciu pierwszego

#stonoga #stonogacontent
Pobierz czteropak - Jako że ostatnio zaczął swoją aktywność na wykopie robal stonogą zwany i ...
źródło: comment_XhRrJMC42ihc8wzXw3Mu2loA06UaLd1f.jpg
  • 14
@KubanskiEseista: Mam problem z tym, że jednego dnia stonóg puszcza do sieci film na którym prawie ze łzami w oczach prosi internautów o pieniadze na dziecko by następnego dnia wrzucić takie gówno jakie wrzucił dzisiaj. Poza tym zamiast odpowiedzieć na pytanie to woli usunąć to pytanie czy cały wpis. Zresztą już wielu niestety naiwnych internautów dało się nabrać swego czasu na jego biznesową gadkę i stracili kasę. Możliwe że podczas jakiegoś