Wpis z mikrobloga

@simperium: zamazałem wszystkie dane więc nie wiem o co chodzi ? mnie po prostu przeraża jak można takie 'PISMO" dać oficjalnie Prezesowi do rąk..

@vexeen: ten ktoś jest tak mało inteligentny musisz wierzyć na słowo.. ps. pracuje już u nas poprostu miał przygotować papiery dla księgowej i zostawił mi rano takie coś napisane w PAINCIE...

@Matijas912: to zrób i dodaj, enjoy.

@maciek_gi: Stanowisko jest trochę bardziej odpowiedzialne od
  • Odpowiedz
@ramka_na_zdjecia_w_panterke: Nieistotne. To jest oficjalne pismo, które ma nie tylko reprezentować potencjalnego pracownika, ale przekonać do niego potencjalnego pracodawcę. Jeżeli ktoś nie ma chęci i "czasu" sprawdzić pisowni w kilku zdaniach, to myślisz, że jak już nawet dostanie pracę na magazynie, to będzie sobie zawracał głowę tym, żeby wszystko było na swoim miejscu?

Ja nie jestem zwolennikiem pisania listów motywacyjnych do pracy fizycznej (w zasadzie w ogóle ich nie lubię), ale
  • Odpowiedz
@vexeen: a może jest na to mówiąc kolokwialnie za głupi i za prosty i to nie kwestia "chęci" i "czasu", tylko zwyczajnie braku wiedzy i rozeznania, co w niczym nie musi umniejszać jego umiejętnościom pracy jako magazynier, która jest pracą fizyczną, podporządkowaną i jedyne czego wymaga to siły fizycznej i sumiennego wykonywania poleceń.
  • Odpowiedz
@maciek_gi: @vexeen: zamazanie danych nie rozwiązuje problemu, chodzi o to, że pewnego dnia taka osoba trafi na własne cv. Jeśli uważasz, że jest ono beznadziejne, to jej to powiedz po prostu, a nie wrzucaj na mikro, gdzie może wylądować na śmieszkowych stronach. Chyba, że nie chcesz, by ludzie wysyłali ci cefałek z obawy, że możesz je udostępnić, a mogą podawać jakieś dane, które ewidnentnie będą wskazywać na nich (i nie
  • Odpowiedz