Wpis z mikrobloga

@BLKauto: Vectra C jeszcze się trzyma w policji, najczęściej są to ciemne polifty w sedanie. Jeszcze do niedawna u mnie taką mieli, teraz mają nowiutką Insignię. A z tymi numerami to się chyba tak wycwanili, żeby nie wzbudzać podejrzeń - ta Insignia jeździ na numerach z innego powiatu.
  • Odpowiedz
@paszczurek: niee, u nas tajniaki jeżdzą takimi właśnie superbami na zwykłych miastowych blachach. dlatego ciężko poznać. co zresztą nie ukrywam, wykorzystujemy czasem z kumplem jeżdząc jego skodą za ludźmi, piękne uczucie jak nagle wszyscy sie robią bardzo przepisowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TwigTechnology: Mnie na południu w okolicach Sczawnicy ściągnęli Hyundaiem Elantrą. Też byłem zdziwiony, bo nie wiedziałem, że takimi jeżdżą, dlatego specjalnie się nie przejąłem, że jadą za mną przez 20 km i po każdym wyprzedzaniu doganiają.

@kw401: Jak jechałem miesiąc temu gierkówką, to widziałem VC przedlifta nieoznakowany. Tak się złożyło, że akurat wcześniej rozmawiałem z kumplem i zastanawialiśmy się czy już policja zajeździła te Vectry ( ͡º ͜ʖ
  • Odpowiedz