Wpis z mikrobloga

Może cebula, może nie, dla tych co mają punkty raczej tak, na #gearbest wypasiony SmartWatch Phone KW88 z czterordzeniowym MT6580, pełnym Androidem 5.1 , 512MB RAM/4GB rom, okrągłym AMOLED-em 400x400 pixeli w APLIKACJI MOBILNEJ jest za 100$, po zbiciu punktami za 70$ (najtańsza oferta na Ali-120$).
  • 8
@Niezlomny: Z drugiej strony po cholerę więcej w zegarku? W gierki 3D chcesz na nim grać czy odpalić facebooka?
@leszek_SK: No ten nie ma slotu na MicroSD, nad czym ubolewam (wiem że i tak tej pamięci bym nie używał ale sama świadomość że nie mogę tam załadować setki filmów boli). Ale korzystając z okazji że akurat dopiero co nabiłem punkty na #gearbest a w moim ZGAPAX S8 po tygodniu padła
@leszek_SK: Apropo cen na #gearbest to to jest jakieś totalne wariactwo. Parę dni temu wchodzę na #gearbest przez chrome, zegarki po 99,99$, wchodzę poprzez Firefox, te same zegarki po 139$, gdzie nadal na chromie po odświeżeniu jest 99,99$. Kilka godzin później odświeżam chrome i wyskakuje 113$ (w Firefoxie nadal 139$). Sprawdzam teraz a w Firefoxie te zegarki są już po 188$ a w Chrome nadal po 113$. Przez cały ten czas
@leszek_SK: Miałem Kanadyjskie CAD, ale to niewiele zmienia bo nawet jak ustawiłem te same waluty to nadal różna cena wyskakuje. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Obecnie w aplikacji mobilnej 99,99$ w Chrome 113$ a w Firefoxie 139$.