Wpis z mikrobloga

Tyle raka w jednym miejscu. Przerzuty to już nie tylko dostał mój rak ale również rak mojego kolegi, który ma kolegę, który ma raka, który ma psa, który ma kota, który ma raka.
http://natemat.pl/186959,gdy-500-plus-biega-po-plazy-uciekaj-w-polskie-gory-millenialsi-juz-tam-sa

– Byłam już nad polskim morzem i mi się nie podobało. Tłok i niewiele więcej niż leżenie na plaży. A teraz jeszcze czytałam, że beneficjenci „500 plus” zjechali nad morze. Wyobrażam sobie te biegające z gołymi tyłkami maluchy. Nie, to nie dla mnie – komentuje.

#rakcontent #natemat ##!$%@? #neuropa #4konserwy
Pobierz vuvkid - Tyle raka w jednym miejscu. Przerzuty to już nie tylko dostał mój rak ale ró...
źródło: comment_41NGb5qUV1wONGwhUFe8ofn1otfBjzyl.jpg
  • 4
@vuvkid: O jeju jeju, ale tan pan z brodą bardzo umie się utożsamiać z tym biednym Januszem polskim, (do którego samemu bardzo mu daleko, no ale przecież nić porozumienia z Januszami jak tylko jest w ich towarzystwie znajduje tak łatwo niczym Lucjan Rydel rozmawiający ze swoim chłopskim szwagrem) i już któryś raz z kolei daje temu dowód. Jak bardzo umie wyartykułować podświadome kompleksy Janusza, o których sam Janusz tak ładnie ironicznie,