Wpis z mikrobloga

@Ania_taka: faktycznie nie jest to stadion narodowy. Biorąc pod uwagę, że w gruncie rzeczy tam śpi i je, a resztę czasu spędza popylając koło mnie po wyrku myślę, że nie jest to najgorsze co mogło jej się w życiu przytrafić. Wybacz, ale jakoś nie potrafię zrozumieć założenia z góry najgorszego scenariusza. Nie będę się raczej rozpisywać jaka jestem super-hiper i fantastyczna, bo to raczej nie ma sensu, skoro i tak z
Pobierz Morituria - @Ania_taka: faktycznie nie jest to stadion narodowy. Biorąc pod uwagę, że...
źródło: comment_CkLfduPgvwMCbpoHalPOSvmTTQ96bajz.jpg
@Morituria: Szczury to są stworzenia nocne. W nocy ją wypuszczasz czy siedzi w tej klateczce?
Jak już skąpisz zwierzakowi wygód to dorób jakąś półeczkę w pólowie co by mogła wejść i zejść, zabawek też widać od groma.
Życie na zasadzie leż, jedz i pij a jak będziesz chciała spać to pani wyciągnie i się ze mną baw.

No przepraszam, ale to zdjęcie jak dla mnie niewiele zmienia, będę się trzymać że
Pobierz Aniataka - @Morituria: Szczury to są stworzenia nocne. W nocy ją wypuszczasz czy sied...
źródło: comment_nfCD1c5cns2GlfF6E2b7WjYZCQwHVngX.jpg
@Ania_taka: Dobrze, więc widzę, że jednak podchodzisz do tematu poważnie.
Szczurka przez pół nocy buszowała koło mnie.

Kolejna sprawa że szczury to zwierzęta stadne, na pewno jest nieszczęśliwa że siedzi sama.

Może cię rozczaruję, a może też utwierdzę we własnym przekonaniu. 3 miesiące temu byliśmy zmuszeni pożegnać jej koleżankę z którą od początku żyła.


Absolutnie tylko i wyłącznie dobro zwierzaka. Pokazałabym swoją, ale niestety moje szczurzynki odeszły rok temu i po
Pobierz Morituria - @Ania_taka: Dobrze, więc widzę, że jednak podchodzisz do tematu poważnie....
źródło: comment_ShHCV004nkq5dzWfXoalaGY9DFhDEFJz.jpg