Wpis z mikrobloga

@RuskiAgent1917: najpierw mu napisałem że Ayn al Bayda pod kontrolą SAA (tu akurat miał błąd). Potem zanegowałem że armia kontroluje Hamrat. Napisałem do Eyada, on potwierdził że Hamrat kontrolowane przez armię. Napisałem Peto że Hamrat jednak SAA ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°).
  • Odpowiedz
@2PacShakur: już się pochwaliłem dla żony że znam Ciebie z wypoku Mirku ;-) Jesteś wielką osobistością, skoro na każde Twoje skinienie palca ludzie zmieniają mapy ;-)
  • Odpowiedz
@2PacShakur: bez Jisr-Al-Shurghur Assad nie ma co marzyć o walce jak równy z równym w Aleppo. Ofensywa podobno udana i przy niewielkim wparciu lotniczym. Dziwi mnie aż że Rebelianci nie odpalili ataku pod Hamą..
  • Odpowiedz
@2PacShakur: ja bym się z tego wariantu nie śmiał. Płaski teren idealny do polowań na czołgi przy pomocy ATGM (rok temu pod Morek powstało cmentarzysko czołgów SAA mimo rosyjskich nalotów). Od Morek do enklawy Talbiseh/Rastan jest ledwie 40km. Po drodze wioski którymi można wyminąć bazę lotniczą w Hamie oraz sporo magazynów amunicji. Odblokowanie enklawy oznacza nie tylko sukces polityczny, ale również możliwość uruchomienia sporej liczby doświadczonych bojowników z czasów walki
  • Odpowiedz