Wpis z mikrobloga

#hearthstone

10$ do wydania w Hearthstone za darmo.

Jest taki myk mireczki. Po ściągnięciu na Androidzie przez Amazon Underground gry Hay Day, dostaniecie e-mail z doładowaniem konta na Amazonie 10$. Środki można przeznaczyć na przygody (dwa ostatnie skrzydła, bądź jedno pojedyncze), pakiety (7), bądź bohatera (chyba).

Podobno Hearthstone też trzeba będzie ściągnąć z Amazona.

Mail przychodzi po 0-48 godzinach. Cierpliwości, bo mój przyszedł po dobrze ponad dobie.

Kto nie ma Androida, może to zrobić przez emulator Nox (ładnie, płynnie działa).

Info po angielsku:

http://www.hearthpwn.com/forums/hearthstone-general/general-discussion/167067-amazon-10-credit-promotion#c10
  • 37
  • Odpowiedz
@Zgredzik33: Z poziomu Hearthstone można zalogować się do Amazon. Możliwe, że musi to być Hearhstone zainstalowany przez Amazon Underground (appka do sklepu Amazona).

@Mekfu: Daj znać jakbyś wiedział, czy można kupić po prostu czy coś trzeba kombinować z zamianą na coinsy, albo coś.
  • Odpowiedz
@stresS: Nie wiem. Ja mam na fake dane z USA, bo kiedyś coś kupowałem i tak zostało. Zdaje się, że jeżeli jesteśmy tam jako Amerykanie (ale chyba nie wszystkie stany), to jest taniej.
  • Odpowiedz
@stresS: Wydaje mi się, że nie powinno być. Jeżeli czujesz się niepewnie, to powinno działać też na europejskich danych. Tylko wtedy ceny są trochę wyższe i nie na wszystko wystarczy.

A przynajmniej tak mi się wydaje.
  • Odpowiedz
@memfis23: Kod trzymam na dwa ostatnie skrzydła nowej przygody, więc nie jestem w stanie z pierwszej ręki powiedzieć jak to działa. Mój kod przyszedł po ponad dobie. Cierpliwość jest wskazana. Też już myślałem, że może nie dojść.
  • Odpowiedz
@memfis23: Tzn. przepraszam bo mogłem wprowadzić cię w błąd. Nie dostaje się kodu, tylko informację o doładowaniu konta na Amazonie, które możesz przeznaczyć na gierki etc.
  • Odpowiedz