Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witajcie Mirosławy i Mirabele

Jakoś, że nie mam się komu pochwalić bo kwestia mocno osobista to zrobię to tutaj. Otóż mam nadzieję, że przebrnę przez ostatni etap mojego #!$%@?, którym jest ginekomastia. Mam hajs odłożony, konsultacje umówiona poprostu czuję, że po zabiegu nie zmieni się tylko moja klata, ale zmieni się moja bania. Do tej pory unikałem seksów właśnie przez to gówno. Nawet wstydziłem się gdziekolwiek zdjąć koszulke. Jeżeli jest tutaj jakiś Mirek, który przebrnął przez taki zabieg to z chęcią poznam jego historię.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 5
**mireczekzPlocka**: Nic się nie zmieni. Też myślałem, że po usunięciu przykrótkiego wędzidełka będę ruchał na prawo i lewo. Minęły 4 lata od zabiegu, a ja dalej uprawiam seks jedynie z Renią Rączkowską :D

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Zkropkao_Na
OP: Zobaczymy bo to jest ostatni z moich kompleksów. Wyrwanie panienki nie jest dla mnie wyzwaniem bo mam gadane i mam do nich podejście. Jedynie te napompowane suty wstrzymują mnie od zaciągnięcia panny na warsztat.

mireczekzPlocka ja tez miałem wydłużone. To był jeden z wcześniejszych kompleksów. Nadwrażliwość w tamtym miejscu jest przesrana więc jak przejdziesz przez przedwczesny wtrysk to potem będzie już dobrze.

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany