Wpis z mikrobloga

@DziwneCos: myślę, że mógłbym się z Tobą założyć, że więcej zrobię strzelając ze zwykłych pocisków AP, niż Ty jakbyś miał załadowane full golda, jakby to było takie łatwe to sporo mniej pomidorów by było, a tak nie jest. Pewnie myślisz, że jak ktoś załaduje golda to równa się od razu penetracja, a przy okazji to pewnie nie wiesz, ale pociski złote/goldowe są do kupienia za srebro w grze i nie
  • Odpowiedz
@DziwneCos: xD
Te twoje "bez problemu" to widać na tym twoim 1700dmg na 9 tierze zresztą już wcześniej to napisałem, a po braku logiki w twoich wypowiedziach można stwierdzić, że to ty masz te 30 IQ
  • Odpowiedz
@zgred: Ja mam 120. 1700 ponieważ nie używam goldowej amunicji. A faktem jest, że gdybym w niektórych sytuacjach się nią posiłkował to miałbym więcej zadanego dmg.
  • Odpowiedz
@zgred: To co z tego? Jest takie coś jak RNG więc nie zawsze jest +244 peny. Po drugie niektórych czołgów z taką peną się nie ruszy byle gdzie. Po trzecie zerowy pancerz i średnia mobilność oznacza, że jestem łatwym celem.
  • Odpowiedz
Ja mam 120. 1700 ponieważ nie używam goldowej amunicji. A faktem jest, że gdybym w niektórych sytuacjach się nią posiłkował to miałbym więcej zadanego dmg.


@DziwneCos: To się nią posiłkuj zamiast płakać, że ludzie golda używają. ( ͡º ͜ʖ͡º) Złote pestki już od dawna można kupić za kredki i nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ich używać. Zgadzam się, że taka amunicja bardzo zmniejsza znaczenie pancerza w tej grze, ale skoro już jest i każdy z niej strzela, to głupotą jest dla mnie używanie wyłącznie standardowej amunicji, bo:

Nie zniżam się do poziomu innych - np jeżdżących goldem na IS7, medach, TD.

Nikt Ci nie każe napieprzać goldem w lajty (btw. jak pocisk niefortunnie spadnie na gąski, to i 300 peny czasem nie pomoże ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), ale jak masz przed sobą przeciwnika z mocnym pancerzem i wiesz, że go nie przebijesz standardowym pociskiem to co? Odwrót, 3xR i płaczesz na czacie, że #!$%@? MM, czy ładujesz 10 pestek bez przebicia i płaczesz, że "rng"? Bo jeszcze jest opcja, że pstrykasz burzakami po 50 dmg, wtedy to faktycznie nawet metoda z
  • Odpowiedz
@Tankerek: 1700 na 9t to nie jest zły wynik po pierwsze.
Mógłbym walić z golda ale gram by zarobić, nie stracę więcej hajsu by czasem dzięki gold ammo wygrać bitwe bo są takie sytuacje przecież
Gold nie daje 100% przebicia ale nie ukrywajmy, jest nieporównywalnie łatwiej.
Gram bardzo schematycznie zawsze w te same miejscówki na mapach nawet jeżeli mam jechać sam. To nie wymówka ale dosyć często jest przez takie
  • Odpowiedz
1700 na 9t to nie jest zły wynik po pierwsze.


@DziwneCos: Jest, jak na kogoś kto stwierdził, że z goldem byłby fioletowy

Gram bardzo schematycznie zawsze w te same miejscówki na mapach nawet jeżeli mam jechać sam.


@DziwneCos: To może czas się czegoś nauczyć i zmienić przyzwyczajenia?
  • Odpowiedz
@Tankerek: 1700 na 9t to nie jest zły wynik po pierwsze.


@DziwneCos : Dobry też nie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mógłbym walić z golda ale gram by zarobić, nie stracę więcej hajsu by czasem dzięki gold ammo wygrać
  • Odpowiedz
@zgred: Oczywiście, że byłbym. Ponieważ dosyć często nie przebijam lub nie trafiam.
@Tankerek: Większy dmg zazwyczaj robie pod koniec bitwy. Najczęściej kiedy już przegrywamy bo wtedy gdzieś kampiąc moge troche postrzelać.
  • Odpowiedz