Wpis z mikrobloga

Mirki, mam i5 5675c i korzystam tylko z jego integry (w ogóle nie mam dedykowanej karty graficznej). Parę dni temu wywalił się sterownik i od tego czasu (chyba, bo nie sprawdzałem od razu) pojawił się problem z pulą niestronicowaną 4,1GB. Po drodze zaktualizowałem sterownik przez Snappy Driver Installer i być może dopiero od wtedy sterownik zaczął robić cyrk. Od wczoraj walczę i nie mogę się pozbyć tej puli. Znaczy się mogę, ale tylko na chwilę. Tryb awaryjny (pula 110MB), odinstalowanie sterownika przez Display Driver Uninstaller, #windows10 wstaje na standardowym sterowniku i pula wciąż 110MB. Zaczynam instalację sterownika od Intela i po mignięciu na czarno obrazu pula niestronicowana to znowu 4,1GB (). Próbowałem już kilku sterowników. I z zaktualizowanego do najnowszej wersji Snappy Driver Installer i ze strony intela. Próbowałem Beta 15.40.26.4474, 15.40.25.4463, 15.40.22.4424 i 15.40.10.4300. Za każdym #!$%@? razem to samo. Po odinstalowaniu sterownika pula niestronicowana to 110MB, w trakcie instalacji sterownika po zgaszeniu na moment ekranu wraca na 4,1GB. Co zrobić, jak żyć?

Edit. Jakby to miało jakieś znaczenie, to zmniejszyłem partycję systemową i powiększyłem drugą. Druga partycja zmieniła też literację z E na D (podczas intalacji Win10 miałem podpięte dwa dyski i cały drugi dysk dostał literę D, a druga partycja z mojego głównego dysku dostała E, ale olałem to, chciałem zmienić przy kolejnym formacie, ale Partition Master zrobił to za mnie).
#komputery
  • 1