Wpis z mikrobloga

@pawlo74: Masz dostęp do jego konta? To jest Barry "Shillbert". Nie mów mi, że wierzysz w ciemno słowom jakiegoś kolesia na twitterze i na tej podstawie inwestujesz.

W co inwestuje i ile sprzedał ETC to wie tylko on sam. Nie zdziwie się jeśli na swoim koncie nagania naiwniaków i sprzedaje w ich zlecenia zakupu. :D
@pawlo74: staram się być obok tej wojenki ETC-ETH inwestując w obie waluty, ale to, co wypisują fudiarze ETC w obu tematach na bitcointalku, to przechodzi ludzkie pojęcie

takiego chamstwa i manipulacji nie uświadczysz nawet w polskich mediach
Masz dostęp do jego konta? To jest Barry "Shillbert". Nie mów mi, że wierzysz w ciemno słowom jakiegoś kolesia na twitterze i na tej podstawie inwestujesz.


@hughmm: nie wierzę kolesiowi ale jego reputacja mówi mi, że nie powinien kłamać. Inwestuję w to ostro bo czuję, że przegoni to gówno banksterskie i tego chcę najbardziej. Zarobiłem już na tym masę kasy a to dopiero początek.
ETC / ETH price (USD) = 2.22 / 10.84 = 20.50 %
ETC / ETH hashrate (GH/s) = 674 / 3,999 = 16.86 %
czyli nadal jest potencjał do spadków aby te wartości się zrównały ... bo widać, że minerzy sobie póki co odpuszczają wspieranie ETC
staram się być obok tej wojenki ETC-ETH


@Kaeste: nie ma litości dla manipulantów z drugiej strony, to jest walka o dobre imię i przetrwanie krypto świata.

Już mówię Ci jaki będzie scenariusz. Poddadzą się i wrócą na stary łańcuch a wtedy zaliczymy ponownie ATH wyższe niż było wcześniej. Połączone siły połączone kapitały albo śmierć. Inwestujesz tu i tu mądrze ale nie do końca. Zobacz etfiat topnieje już nawet wtedy gdy ETC
@pawlo74: Na tym polega ta gra, im masz więcej followersów i większą reputację tym łatwiej manipulować ludźmi. Tak samo robił Wolong. Jest tylko jedna zasada- nie ufaj nikomu. Te wszystkie Vitaliki też pewnie rozgrywają ETC jak chcą w tym momencie.
Sytuacja jest mocno skomplikowana biorąc pod uwagę odwrotną korelację między eth i etc, a do gry włącza się jeszcze btc. Zobaczymy co stanie się za kilka-kilkanaście godzin z tymi środkami:

http://slacknation.github.io/medium/14/14.html
@hughmm: jestem do końca z ETC najwyżej stracę wszystko zawsze gram taką kasą, którą jestem w stanie stracić i nic wielkiego się nie stanie. Ten link to jest sianie paniki i dzięki im za to dokupiłem taniej liczę na 200k w razie W mam jeszcze sporo bidów ustawionych na dnie gdyby haker zaczął zrzucać. Nie będzie żadnej zrzutki hakera inaczej ten haker to idiota. Idiotą nie jest na pewno bo nie