Wpis z mikrobloga

Zajebisty jest ten bitfinex, mając tam samo ETC jestem tak na prawdę w plecy -36% plus spadki już na samym kursie. Gdybym miał chociaż dźwignię, to byłaby rozliczona po kursie 0.0047 a tak to czekam nie wiem na co. Do tego nie widać żeby giełda miała w jakikolwiek sposób dołożyć się do intersu - nie mówię tutaj o tych tokenach bo chyba każdy zdaje sobie sprawę, że to jest nic nie warte. Atak sam w sobie też bardzo dziwny BitGo nie stwierdził żądnej dziury u siebie w sytemie, do tego haker w dziwny sposób prze kilkanaście godzin wypłacił sobie 50% wszystkich bitcoinów omijając niezauważony wszystkie limity i zabezpieczenia. Jak dla mnie sprawa jest bardzo dziwna. #kryptowaluty
  • 8
@lolozo: dokładnie ... to tak śmierdzi inside job, że głowa mała ... dlatego nadal nie mam zaufania do tych działań bitfinexa bo jeżeli byli zrobić w stanie wałek z wyprowadzeniem takiej ilości btc to mogą także z tzw. procesem naprawczym
@Kaeste: Zobaczysz co się będzie działo jak przez następne 36 godzin nie włączą dostępu do kont. Będzie tutaj spamować co 5 minut swoimi żalami ( ͡° ͜ʖ ͡°). Niestety to są oznaki psychozy albo depresji, którą powinien zacząć leczyć. Zaraz tutaj będzie pisać, że to nie prawda itd ale jak dla mnie to każdy jego wpis potwierdza, że ma problem.
@Kaeste: życie :) jestem zadowolony z takiego rozwiazania. I tyle co mam do napisania. Tłumaczyłem wielokrotnie że moja pozycja została zamknieta po 0.00471 bo była na marginie. I jestem i tak do przodu i to sporo jak by ktoś nie wiedział wchodziłem poniżej 0.001 co wie np @pawlo74 Dlatego w dupie mam te 36 % ja i tak jestem ostro do przodu.
Po za tym narazie nikt nic nie dostał. Jak
bo się mało nie zesra z radości, że go koszą tylko z 36% a nie ze 100% ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Wymazywanie: Nie rozumiesz. Mnie z niczego nie koszą. Zabieram te 63% a na pozostałą część sobie poczekam bo to i tak tylko mój zysk. Nie pali mi się.
Zobaczysz co się będzie działo jak przez następne 36 godzin nie włączą dostępu do kont. Będzie tutaj spamować co 5 minut swoimi żalami ( ͡° ͜ʖ ͡°). Niestety to są oznaki psychozy albo depresji, którą powinien zacząć leczyć. Zaraz tutaj będzie pisać, że to nie prawda itd ale jak dla mnie to każdy jego wpis potwierdza, że ma problem.


@lolozo: Zdaję sobie sprawę że nie włączą wypłat.