Wpis z mikrobloga

Mirki,
Najnowsze wieści z #gearbest!
Sklep jest w trakcie dużej rewolucji. Zmieniają położenie swoich magazynów, dlatego wprowadzili szereg zmian:
- Możecie wybrać dokładnie pocztę, którą ma zostać wysłana paczka
- Do dużych i ciężkich przedmiotów pojawiła się nowa metoda wysyłki "priority line"
- Cena przesyłki kurierskiej znacznie spadła (czasami jest nawet za darmo)

--
Możesz nas śledzić na:
FACEBOOK
TWITTER
tagu #cebulaonline lub naszym profilu na Wykop.pl

Zapisz się na listę powiadomień:
Cebula Online - aby zostać zawołanym do wpisów o eventach i super promocjach.
Cebulo Wołaj - aby zostać zawołanym do każdego naszego wpisu.
cebula_online - Mirki,
Najnowsze wieści z #gearbest!
Sklep jest w trakcie dużej rew...

źródło: comment_kwQstJNA5Wn4sUldlf6EKkjlJHSPJ0SI.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@cebula_online: Dobrze wiedzieć, ale czy nie będzie tak, że GB w przypadku wyboru przeze mnie nierejestrowanej poczty przy zakupie drogiej rzeczy np. telefonu nie będzie marudził lub nawet jakiś zapis stworzy wkrótce (bo pewnie janusze się znajdą :(), że nie biorą odpowiedzialności za tę pocztę ?

Ja na ich miejscy bym tak zrobił...
  • Odpowiedz
@cebula_online: > Ubezpieczenie przesyłki. Jeśli płacisz paypalem to nie warto

Takie pytanko - dlaczego nie warto? zawsze to biorę jak zamawiam coś "droższego", a za wszystko płacę PayPalem, nie wiem z czym to się je.
  • Odpowiedz
@FRIX1988 bo paypal dalej ubezpieczenie. Nie jest potrzebne ubezpieczenie dodatkowe.
@cebula_online ostatnio kupiłem ładowarkę i za tracking dałem $0.19 dziś tracking kosztuje $1.99 więc koszta przesyłek poszły w górę. Drogie rzeczy i tak miały tracking za darmo. Dalej nie wiem co to za. Nowa metoda i czemu jest aż tak droga.
  • Odpowiedz
@MichalQ20: a ja jak chciałem kupić akumulator(jeden akumulator za 3$) to zawsze chcieli 1.99 za tracking, a teraz kupiłem bez trackingu, różnica ogromna bo za 5 dolarów to ja już wolę dołożyć 6 zł i kupić w polsce, a za 3 dolary to oferta doskonała: P
  • Odpowiedz