Wpis z mikrobloga

Zainstalowałem ROM z xiaomi.eu dla mojego Redmi 3S, Android 6, MIUI 8, rozwojowe, i mam problem z dzwonkami. Otóż podczas ich odtwarzania dźwięk się rwie, przycina i po prostu pierdzi :/ Odtwarzanie muzyki w PowerAmp działa prawidłowo. Zmieniałem dzwonki, wrzuciłem jedno mp3 i wszystko tak samo rwie. Nie widzę niczego w google, jakieś pomysły? Tak, restartowałem telefon. #xiaomi #redmi #redmi3 #redmi3pro
  • 5
Co śmieszniejsze przy podglądzie dzwonków problem nie występuje, a przynajmniej jeszcze nie zaważyłem, bo to pierdzenie nie jest przez cały czas, ale co chwile przywiesza, tak jakby CPU nie wyrabiał. Słychać dopiero po ustawieniu danego kawałka na dzwonek.
@plejaplejaflejwaflejwa: ja zmieniłem na MIUI 7 i już nie mam problemów. MIUI 8 jest zabugowane, te mikrościnki i brakuje na nim 1 GB RAM.

Na 7 z xiaomi.eu nie mam już żadnych problemów, wszystko śmiga jak należy, mam teraz 2 GB wolnego RAMu, a nie 1, jak na MIUI 8... Braków funkcji w stosunku do nowszego systemu specjalnie nie widać, menu powiadomień trochę inne, Ustawienia trochę inaczej wyglądają i to chyba