Wpis z mikrobloga

@BoskiDawido: Po co się przysłowiowo kopać z koniem, mówi się "sorry" - chociaż minimum pokory jak się #!$%@?ło i tyle, a najlepiej usuń wpis i wrzuć jeszcze raz z odpowiednimi tagami, ale nie... lepiej utrudniać życie innym i palić głupa...

Znaj łaskę Pana masz i zapytaj @wychwalny on ma jakieś doświadczenie ze szkłami korekcyjnymi w okularach z Aliexpress.
  • Odpowiedz
@BoskiDawido: Może zamontować, ale najpierw taką oprawę musi zobaczyć i ocenić czy nie będzie to zbyt problematyczne. Co więcej musisz pamiętać, że oddajesz ją na swoją odpowiedzialność - przy montażu tego typu optyk nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia oprawy podczas montażu soczewek.
  • Odpowiedz
@lubietostyzserem: @Skwarek85: @GloomySunday:

Ja chciałem takie grube u góry, a u dołu cienkie, ledwo widoczne. Więc chyba może być problem. Jestem teraz, przez jakiś, czas w moim rodzinnym mieście. Obchodziłam optyków i tylko w jednym salonie znalazłem takie, niestety cena 500zł trochę mnie przeraziła. Szczególnie, że na co dzień noszę soczewki, a okulary chciałbym mieć na zapas. Nie zawsze i nie w każde miejscu soczewki się sprawdzają.

@kroxintu:
  • Odpowiedz
@GloomySunday: a z jakiej racji nie ponosi - bo co? Jak nie umiesz to nie wsadzaj, od lat kupuje z Ali i bez problemu we wszystkie oprawki weszły szkła i nic się nie stało. Ale większośc optyków czaruje że to że tamto, że słabo wyglądają że moga pęknąć niech Pan weźmie u mnie za 200 :) a takie same mam za $5 także dzięki, postoję zarabiajcie na jeleniach - marże macie
  • Odpowiedz
nie ponosi - zawsze jest o tym wzmianka albo nawet podpisujesz papierek. Za obce oprawy albo mocno zużyte oni nie ręczą.


@Kain_to_Charlie_a_Delta_to_Kain: @GloomySunday:

Jaki regulamin by nie był i czego byś nie podpisał, to i tak jest specjalna ustawa, która to reguluje.
Jak oddajesz auto, komputer itp do naprawy, czy do wymiany jakichś elementów, to masz prawo domagać się uzyskania swojej rzeczy z powrotem w stanie niepogorszonym.
  • Odpowiedz
@BoskiDawido: Nie ma to znaczenia czy są cienkie czy grube. Mają być dobrej jakości.
Oprawki mogą być nawet na żyłkę. Przy zakupie chyńczyk powinien dać wzorniki do szkieł (tak jest jak kupujesz u niego zerówki).
Na ali możesz też zamówić dodatkowo korekcyjne szkła by od razu wstawili (nie pamietam nazwy materiału/technologii) ale musisz im dosłać badania wzroku od optyka. Robiłem i nie narzekam. Nie widzę różnicy między tymi wykonanymi w PL
  • Odpowiedz
Pan weźmie u mnie za 200 :) a takie same mam za $5 także dzięki


@bowevev: No, no nie przesadzałbym, wiele razy już się naciąłem na chińskie gówno, chociaż tez myślałem podobnie jak Ty jeszcze do niedawna. Jednak nie należało zmieniać poglądów po wpadnięciu w trans zakupów z Chin, zawsze towary z tego kraju to było dla mnie gówno i tak niestety w większości wypadków jest do tej pory.

Zobacz jakie
  • Odpowiedz