Wpis z mikrobloga

Drogie mireczki normalnie nie jestem atencyjną #!$%@?ą, ale jak jutro wstanę to opublikuje to drugi raz zeby doszło do jak najwiekszej ilosci z was. Otóz podczas powrotu z zakrapianej rodzinnej imprezy w sposób empirystyczny opracowałem kilka regół które kazdy z was powinien znac.
1.Różowe paski nie potrafią into samochód ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2.Drogie niebieskie paski mając świadomość bycia pod wpływem alkoholu blisko różowy pasek starajcie się nie odzywać nawet kiedy wasza wypowiedź wydaję wam się najbardziej logiczna w #!$%@? (tak jak teraz moje rady)
3.Drogie różowe kiedy wasz niebieski jest w stanie alkoholowym to włączcie tryb tolerancja max. Jeżeli waszą główną rozrywką jest dokuczanie mu to zróbcie to dopiero jak będzie na kacu, ale chociaż zacznie logicznie myśleć.
4.Niebieskie paski, lepiej jest podlać żywopłot jakiejś randomowej pani niż cisnąć do samego domu #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4,76 Różowe paski tak naprawde potraficie jeździć, ale emocje (nawet skrajne) nie są żadnym usprawiedliwieniem do #!$%@? 100 na zabudowanym
5.W sumie to tyle jak jutro będe w dzien pisał to mi się coś przypomni
6.I na końcu wszedłem ja...cały na biało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tagujebojeszczenienocna #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 4
  • Odpowiedz
@Miszorek: Najgorsze jest to, jak różowym korzystając z wpływu alkoholu na niebieskiego, zachce się #!$%@? shittestów i innych prowokacji. Nie polecam, na szczęście już ex.
  • Odpowiedz