Wpis z mikrobloga

Mirki, wygrałem w życie ( ͡ ͜ʖ ͡)
Już po rozmowie z szefem. Za 2 miesiące wracam z #emigracja, będę pracował zdalnie 4 godziny dziennie zarabiając około 8k.


Miłego dnia przyjaciele, pamiętajcie, że nie warto iść za tłumem!


#wygryw #chwalesie
  • 50
  • Odpowiedz
@MrGreeneye: Że trzeba wyłamać się poza schemat, chyba tak bym to określił. Całe życie wmawiano mi jak ważne są oceny w szkole, że za mało się uczę, że mam iść na studia, że coś wypada, a coś nie. Gówno prawda.
  • Odpowiedz
@Oczomyjka:Zaczynałem jako monter rusztowań:) W sumie tu zarabiam dużo więcej niż 8k, ale bardziej zależy mi na powrocie do kraju i większej ilości czasu dla siebie. 8k w Polsce to dla mnie aż zbyt wiele.
  • Odpowiedz
@indywidualny: @matiit: Wykopki takie są. Zachwyją się Xiamio i potem płacza że telefony sie psują. Zachwycają sie uberem i potem płaczą że sądy i mandaty po 10k. Dopóki nie będzie kasy na koncie, nie ma co się napalać.
@PanBeton teraz to zaczyna już pachnieć zwykłym baitem :)
  • Odpowiedz
@Oczomyjka: Kasa jest, nawet większa, przecież pracuję tu już :D

@MrGreeneye: Nie mam talentu do głębokich tekstów xD Po prostu zamiast uczyć się o Kubizmie do szkoły to siedziałem nad kolejnymi tutorialami z neta.
  • Odpowiedz
@PanBeton: ja programując teraz, mając 22 lata cieszę się, że w wieku 16 czy 17 lat jednak biegałem na piwo z kumplami zamiast uczyć się w szkole czy klepiąc tutoriale i #!$%@?ąc z kraju, ale co kto woli.
  • Odpowiedz
@PanBeton: Nie chodzi o kase, bo każdy kto chce pracować i coś umie zarobi w PL na spokojnie te 8 k netto, nawet na samych fuchach. Chodzi o to żeby się nie napalać za wczasu ;)
  • Odpowiedz