Wpis z mikrobloga

@Bialy_Mis: ale zimeczku kochany popatrz się na ten ser, na to ciasto. Pomyśl sobie jak bierzesz taki ciepły kawałek do ust, jak go pysznie sobie chrupiesz, ten ciągnący się ser, pyszna podsmażana kiełbasa. No weź sam pomyśl jakie to jest pyszne.
@jokefake: no i właśnie Ci powiem, że jak raz na jakiś czas kupowałem mrożone pice to zawsze to były od dżiuzeppe i sobie je bardzo cenię dlatego dzisiaj postanowiłem wziąć coś od konkurencji, porównać i przyznam, że absolutnie nie ustępuje tej od w/w takie samo fajne chrupkie ciasto, ser, przyprawy. Jakby ktoś powiedział, że jem tą od dżiuzeppe to bym uwierzył, bo nie czuć różnicy ( ͡° ͜ʖ ͡
@thisismaddnes: no przerobiłem sporo pizzy mrożonej w swoim życiu i powiem ci ze dziusepe picca italjana defekuje jakością do ust konkurencji. serio, ciasto, ilość i jakość składników to niebo, a ziemia.

swoją drogą, imho o wiele lepsze są te mrożone niż te 'surowe' ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@jokefake: Upiekłem chyba z 50 pizz w swoim życiu, znajomi #!$%@? aż się uszy trzęsły mówiąc, że przepyszna, ale przyznam szczerze, że wielokrotnie lepiej smakuje mi taka mrożonka dżissuepee za 9 zł niż moja własna. I mogę sobie tutaj walić konia nad tym, że kręcę ciasto 20 minut w lewą stronę, że robię dziurki w cieście widelcem, żeby było lepiej napowietrzne, że spuszczam się nad sosem pomidorowym i robię go wedle