Wpis z mikrobloga

  • 5
1. Bądź nerłopkiem.
2. Miej dul bupy, bo inni się śmieją z ich słów-wytrychów, w tym przypadku z "chochołów".
3. Zrób płaczliwy wpis o tym, jak nikt was nie rozumie i hurr gupie prawagi.
4. Wspomnij też o złym prawagu, co śmiał usunąć twoją odpowiedź i napisz coś w stylu "bo dla prawaczków łatwiej jest usunąć wpis niż się do niego odnieść".
5. Ktoś inny pod twoim wpisem tłumaczy ci, że beka z chochołów nerłopków nie wynika z tego, że złe prawagi nie wiedzą, co to jest, tylko dlatego, że nerłopki a) nadużywają tego pojęcia, b) używają go często błędnie i c) sami #!$%@?ą chochołami jak #!$%@?.
6. Bądź zbyt mocno zmasakrowany.
7. ???
8. Usuń masakrującą cię odpowiedź, nie odnosząc się do niej xD
9. Zgarnij tytuł Hipokryty Miesiąca.

Link do wpisu: http://www.wykop.pl/wpis/18951077

#neuropa #shitwykopsays #bekazneuropkow
  • 19
  • Odpowiedz
5. Ktoś inny pod Twoim wpisem tłumaczy Ci, że beka z chochołów nerłopków nie wynika z tego, że złe prawagi nie wiedzą, co to jest, tylko dlatego, że nerłopki a) nadużywają tego pojęcia, b) używają go często błędnie i c) sami #!$%@?ą chochołami jak #!$%@?.

6. Bądź zbyt mocno zmasakrowany.

7. ???

8. Usuń masakrującą cię odpowiedź, nie odnosząc się do niej xD


Skoro wpis Abaddon84 nadal wisi a zawiera podobną "masakrę" to raczej wątpię, żeby OP usunął twój wpis dlatego, że był taki kulturalny i merytoryczny
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@6c6f67696e Moja odpowiedź zaczynała się od słów "nie sczaiłeś, nerłopku", a potem było dokładnie to, co powyżej. Na pewno taki wrażliwy się zrobił, biorąc pod uwagę, jaki poziom dyskusji sam promuje xD
  • Odpowiedz
@Emes91: W przypadku takim jak ten (ty płaczesz, że OP usunął twoją "masakrę" bo się boi prawdy a podobna "masakra" nadal wisi) to bez screena nie mam zamiaru oceniać. Może OP cię nie lubi, może napisałeś chamski komentarz, może nawet jedno i drugie.

BTW dlaczego jeszcze nie zawołałeś @le_waq ? Nie chcesz żeby przedstawił swoją wersję?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@6c6f67696e Bo jestem na tablecie i pisanie mnie męczy. Z tego samego powodu nie zrobiłem wczoraj zrzutu, mimo że normalnie zawsze robię, bo to już z 5 taka akcja nerłopków wobec mnie XD. Ale dobrze, że go zawołałeś.

No i jeśli jedyna linia obrony to "hurr kłamiesz", to jestem zadowolony.
  • Odpowiedz
No i jeśli jedyna linia obrony to "hurr kłamiesz", to jestem zadowolony.


@Emes91: Nie wiem czy kłamiesz, ale ja ci po prostu nie wierzę, bo twój argument "usuwa komentarze masakrujące jego wpis" wygląda niewiarygodnie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@6c6f67696e Sugerujesz, że kłamię, a poza tym nie masz argumentów, więc jako że ja wiem, że nie kłamię, to z mojej perspektywy przyznajesz mi rację, co mi wystarczy.

@prostowniczek Oczywiście nie pisałeś tego samego pod wpisem le_waqa, mimo że było to tak samo "uzasadnione". Więc bardzo się przejmę opinią hipokryty, zapewniam. Ja spadam teraz, a ty dalej sobie możesz pospamować o tym, jak "płaczę", jeśli to sprawi, że poczujesz się
  • Odpowiedz
Oczywiście nie pisałeś tego samego pod wpisem le_waqa

@Emes91: bo nawet nie wiedziałem że taki wpis istnieje dopóki nie twój płacz, nie wszyscy siedzą 24/7 na wykopie by znać każdy wpis.

Czuję się znacznie lepiej, dzięki.
  • Odpowiedz
Sugerujesz, że kłamię, a poza tym nie masz argumentów


IMO kłamstwo raczej wymaga pełnej premedytacji w mówieniu nieprawdy, ty możesz po prostu nie rozumieć, że to co mówisz nie ma sensu.

BTW mój argument (którego ponoć nie mam) polega jedynie na wytknięciu błędów logicznych w twoim wpisie (jeśli OP usuwa twój wpis tylko dlatego, że boi się twojej "masakracji" to dlaczego zostawia inny równie "masakrujący" go wpis?)

@Emes91:
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@6c6f67696e Odpowiedź kolesia, o którym mówisz, odnosi się do tylko jednej (nadużywanie "chochołów") z trzech rzeczy, o których wspomniałem ja. Może jedną rzecz OP wytrzymał, a trzech już nie? Nie wiem, spytaj się go.
  • Odpowiedz
@Emes91: po pierwsze nie jestem żadnym neuropkiem, wręcz nie podobają mi się obie grupy, po prostu nie lubię manipulacji, a że #4konserwy często manipulują to zgodnie z dychotomią myślenia zostałem zaliczony do #neuropa
po drugie nie wniosłeś nic nowego do dyskusji, więc twój komentarz nie był potrzebny w tym wpisie
po trzecie, tylko twój komentarz skasowałem jako nic nie wnoszący, a w oryginalnym wpisie o chochole
  • Odpowiedz
Ehh, typowy scenariusz. Szanowny konserwatysta postanawia zmasakrować "lewaka", więc zostawia pod wpisem komentarz:

Ja pie&dole, jak można być takim ku&wa debilem i nie rozumieć ku&wa prostej rzeczy, że X wynika z Y. Trzeba być idiotą albo lewakiem, żeby tak prostej rzeczy nie pojmować!

Po kilku minutach pod tagiem #shitwykopsays pojawia się wpis

Co ta neuropa to ja nie wiem, usuwajo merytoryczne komentarze, łatwiej usunąć niż się do nich odnieść.
  • Odpowiedz
@Marbarella: Ale masz coś do napisania na podstawie faktów, a nie Twoich śmiesznych wyobrażeń i urojeń pt. "jak to pewnie było"? Zresztą, po co ja proszę, tuż przed Tobą wypowiedział się główny zainteresowany i on jakoś nie potwierdził, że w jakikolwiek sposób go obrażałem (a wykorzystałby to w mgnieniu oka, gdyby tak było), a Ty i tak wyjechałaś ze swoimi zmyślonymi bredniami. Rzeczywistość i fakty Cię najwyraźniej nie powstrzymują.

@le_waq: Dawno nie słyszałem tak #!$%@? wymówki. Bo tak Cię mierziło to, że ktoś napisał coś podobnego, co poprzednicy, że ten jeden komentarz musiałeś usunąć xD. Nie mówiąc już o tym, że kłamiesz, bo już wcześniej pisałem, że ludzie masowo wcześniej odnosili się do tylko jednej z trzech rzeczy, o których pisałem ja.

Aha,
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Marbarella I co, nawet nie przeprosisz za swoje wyssane z dupy, niczym niepoparte oskarżenia? Jakie typowe. Tak jak przy poprzedniej dyskusji, gdzie wyzwałaś mnie od hipokrytów, bo rzekomo usunąłem czyjś komentarz, a gdy okazało się, że ta osoba sama usunęła swój wpis, to udawałaś, że nic się nie stało. Moralne szambo. I Ty masz jeszcze tupet wypominać komukolwiek brak kultury w dyskusji?
  • Odpowiedz
@Emes91: Gdybyś umiał czytać ze zrozumieniem, to przeczytałbyś, że jest to "typowe zachowanie". Czyli nie jest to dokładny opis tego konkretnego zajścia, tylko schemat, który powtarza się pod tagiem #shitwykopsays prawie codziennie. Ciebie dotyczył jeden fragment, a był to dokładny cytat z Twojej wypowiedzi, więc nie zarzucaj mi kłamstw. Właściwie nie wiem, po co Ci odpisuję, bo wyraźnie widać, że Tobie nie chodzi ani o poziom dyskusji, ani
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Marbarella O jak kisnę z tego marnego backpedallingu. Napisałaś to pod MOIM wpisem, w odpowiedzi skierowanej do MNIE, ale okazuje się, że nie pisałaś o mnie XD. Tak samo jakbym ja Ci teraz odpisał "No, typowo #!$%@? zachowanie, odwracanie kota ogonem", to wcale bym nie sugerował, że jesteś #!$%@?ą, bo przecież mogłem mieć akurat kogoś innego na myśli, co nie? XD Czy udało Ci się chociaż samą siebie przekonać tym bullshitem?
  • Odpowiedz