Wpis z mikrobloga

Powiem Wam jako strasznie powierzchowny gość #rozowepaski szukajcie sobie chłopa jak jesteście jeszcze młode i macie jakaś urodę, myśle ze maks do 24 roku życia bo potem to juz będzie Wam cieżko.
Byłem w sobotę w klubie w rodzinnym mieście i spotkałem grupę rowiesniczek z którymi chodziłem do liceum, z fejsa wiem ze te w miarę średniej urody są juz mężate a te gwiazdy dla których 10lat temu byłem za dużym przegrywem nadal sa samotne a na ich twarzach i ciałach widać odbite piętno czasu, wychodzą godziny spędzone na solarium, brak aktywności fizycznej. Gdzie ja teraz w wieku niemal 30lat jestem w niezłej formie i mogę na umór podrywać dziewczyny 7-8lat młodsze a te księżniczki teraz lgną do mnie i udają przyjaciółki ze szkoły xD niech szukają księcia z bajki xD co najwyżej znajda księcia Sebka z pracą w fabryce i mieszkaniem u mamy na poddaszu. #zyciegonzo
  • 3
na ich twarzach i ciałach widać odbite piętno czasu, wychodzą godziny spędzone na solarium, brak aktywności fizycznej.


@Gonzo123: Jak się jest sebix-#!$%@? to nawet w wieku 17 lat normalnego faceta sobie nie znajdą.
szukajcie sobie chłopa jak jesteście jeszcze młode i macie jakaś urodę

gwiazdy dla których 10lat temu byłem za dużym przegrywem nadal sa samotne a na ich twarzach i ciałach widać odbite piętno czasu, wychodzą godziny spędzone na solarium, brak aktywności fizycznej


@Gonzo123: a nie lepiej po prostu o siebie dbac i nie niszczyc ciala? :>:p