Wpis z mikrobloga

Niech się Rabin Schudrich modli żeby mu Pan Bóg żydowski wybaczył...


od 7:15

Kiedyś nie wierzyłem że tacy ludzie mogą dojść do jakiejkolwiek pozycji społecznej... czuję się źle słuchając samego napastliwego tonu tej kobiety. Jestem naprawdę zaskoczony że PIS wpuściło takich ludzi do debaty publicznej. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ten tekst o "żydowskim Panu Bogu" to w sumie potwarz także dla chrześcijan i muzułmanów.

#zydzi #historia #polska #neuropa #4konserwy
bygsyti - > Niech się Rabin Schudrich modli żeby mu Pan Bóg żydowski wybaczył...

o...
  • 5
  • Odpowiedz
nie wiem, kim jest Kurek, i nie interesuje mnie to. Odniosłem się tylko do Twojej uwagi, którą Ty uznałeś za zabawną. A zabawną z tego powodu, że po prostu zdążyłeś przeoczyć, że się mylisz w swojej ocenie sytuacji. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania w tej kwestii, służę pomocą.
  • Odpowiedz
@Kapitan_Neuropa: Źle mnie zrozumiałeś. Jahwe ze ST i Jahwe z NT to jest ten sam Bóg i to jest to samo jego Słowo.

Natomiast to, co rozumiemy dziś pod pojęciem "judaizm" to religia, która narodziła się jako kompletny system wierzeń już po Jezusie Chrystusie, a jej podstawą jest Talmud, który powstawał do ok VIII w. ne. Jego korzenie są jednak dużo starsze niż narodzenie Jezusa Chrystusa. Za przedstawicieli aktualnego judaizmu dzisiaj
  • Odpowiedz