Wpis z mikrobloga

Nie wiem nic o tym SDM prawde mówiąc nie mam nawet pojęcia co to jest, nie miałem też pojecia czemu dzisiaj jakieś syreny wyły póki nie przeczytałem tutaj ocb, mało tego, nie kumam o co chodziło z tymi żołnierzami wyklętymi czy jak to się tak nazywało i co oni robili oprócz tego, ze opuszczali swoje żony, matki i dzieci żeby ginąć bo jakiś koleś se tak wymyślił, da ktoś plusa kto ma podobnie żebym wiedział, że sam nie jestem w tej "ignorancji"

#niepopularnaopinia #oswiadczenie
  • 11
@atoic
@ewwwel

Zajmuje się czymś zupełnie innym niż historią i takimi pierdołami, np rodziną i domem stąd mam też zupełnie inne zainteresowania niz telewizja i ludzie w sukienkach czy żołnierze opuszczajacy własne rodziny bo ktos se tak postanowił
@mar1in: Oprócz pieniędzy i dbania o rodzinę można też nauczyć dziecko trochę patriotyzmu czy kultury polskiej i tak mi mój tata książki pokazywał, a to o historii, a to ze słynnymi ludźmi z Polski czy świata czy słownik ortograficzny żebym z jakimś ogólnym pojęciem w ten świat weszła.
@mar1in: nie dziękuję :) Myślę, że moi rodzice włożyli wiele trudu w moje wychowanie i jestem im za to wdzięczna. I jakoś dobrze mi z tym, że wiem co to znaczy gdy w kraju włącza się syrena czy gdy ktoś porusza temat historyczny i potrafię się również udzielić.
@mar1in: wolałam ścisły kierunek i udało się skończyć nawet dwa. Widzę, że w jakiś sposób jednak zabolało Cię to co napisałam, że uciekłeś do docinek o prawie. Mam nadzieję, że wpłynie to na Ciebie i poczytasz sobie o Skłodowskiej, historii Polski czy choćby jakąś książkę do gramatyki i później przekażesz tą wiedzę swoim dzieciom albo chociaż zaszczepisz w nich chęć zdobywania wiedzy, bo w końcu nie tylko chlebem człowiek żyje :)