Wpis z mikrobloga

@monamie222: Nie mam pojęcia co warto polecić w Rzeszowie ale podpowiem, że miesiąc temu robiłem fotele w moim, zdecydowałem się na mycie/czyszczenie parowe i szczerze mówiąc nigdy nie wrócę do prania karcherem itp.
Znajomy mnie namówił i zaprosił do siebie na myjnie, odkąd ma to urządzenie nie pierze już w tradycyjny sposób.
Wiem, że jest dużo firm, które podjeżdżają busem na którym mają tą maszynę i wtedy mogą czyścić nawet u Ciebie w garażu.
@xspeditor: jeśli pytasz o to dlaczego parowo a nie karcherem to zwyczajnie chciałem sprawdzić jak to wyjdzie.
Słyszałem dobre opinie i faktycznie wyszło super a dodatkowo nie trzeba czekać aż wyschnie.
@kosmiczny_wojownik
@webster90
@koscik
Wołam was w sprawie czyszczenia tapicerki w samochodzie. Zdecydowałem się na firmę Womar, strona www.myjniaparowarzeszow.pl.
Dlaczego oni? Przede wszystkim dojazd do klienta, zadzwoniłem w poniedziałek o 12 a we wtorek o 12 już auto wyczyszczone. Czyścili myjką parową i efekt bardzo dobry, wszystkie plamy zniknęły (zaginęły na zawsze). Cena też dobra bo biorąc pod uwagę dojazd, jakość usługi i czas wykonania zapłaciłem 100zł (czysciłem wyłącznie fotele i kanapę). Polecam