Wpis z mikrobloga

Mireczki, da ktoś instrukcje jak zainstalować pokemon go na słabsze telefony?
Pamiętam ze był jakiś patent z modyfikacją plików gry przez co grafika była gorsza.
#pokemongo
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ronski: Wszystko zależy ode telefonu. Moja dziewczyna ma bardzo średni z najnizszej sredniej polki LG Fino i gra na nim działa. Ciężko mi sobie wyobrazić co to za telefon musi być żeby pokemony ścinały.
  • Odpowiedz
@Python: U mnie na note 4 super śmiga, ale kumpel ma Sony M2 i na początku coś tam niby działało, ale teraz apka sie wyłącza, o działaniu GPS nawet nie wpomne.
  • Odpowiedz
Sony M2


@Ronski: widze ze ten M2 nie ma nawet wymaganego androida 4.4.4 .

Koelga pewnie wgrał jakiś rom... może on jest niestabilny?

Bo procesor itp. zdaje sie być wporządku. Co do GPS to niestety jest on mega słaby w budżetowych telefonach.
  • Odpowiedz
@Python: Właśnie oprogramowanie ma oryginalne. Ten model ma możliwość update nawet do 5.1.1, tylko, że wtedy telefon mu sie nie chciał uruchomić ;)
  • Odpowiedz
@Ronski: A to na stronie w błąd mnie wprowadzili bo pisali o 4.3 tylko :) no to już nie wiem.

Czym sie objawia to "słabe" działanie? Może jakiś root + gps FIX jest na jego model rekomendowany? NIech czyta na XDA :)
  • Odpowiedz
@Python: Dobry pomysł, na XDA coś może być.
Objawia się to tym, że na 5 razy gdy odpala apke to 4 razy on się od razu wyłącza. A jak nawet uda mu się, że pokemony działają to GPS w ogole nie łapie, pomimo tego, że się porusza.
Sprawdzaliśmy ustawienia to ma wyłączone pozorowanie położenia, największą dokładność i czyścił GPSa dwoma GPS'fixami.
Jak nic się nie wymyśli to najwyżej kupi sobie
  • Odpowiedz