Wpis z mikrobloga

Przedwczoraj skończyłem pierwszą akcję ze sprayem i nastąpiła mała przerwa z uwagi na wesele, egzamin zawodowy itp.. Dzisiaj wróciłem do prac i nagrałem z marszu dwie kolejne akcje, które właśnie się renderują w VirtualDub. Za niedługo zacznę je montować.

Niestety zaczyna mi brakować miejsca na dysku i nie mam już co usuwać. Może jakoś uda mi się wykorzystać drugi dysk ale nie wiadomo. Coś postaram się wymyślić.

Rodzaj filmu już na 100% zostanie ustawiony jako fragmovie czyli to co najbardziej lubię. Na początku w grę wchodził klasyczny fragshow ale po dodaniu efektów w czasie fragów wszystko się ,,samo" wyklarowało. Przyjmie się to raczej z mniej pozytywnymi opiniami niżeli we fragshow ale chcę zrobić to co najbardziej moim zdaniem mi wychodzi.

Przeanalizowałem trochę projekt w Vegasie i wyszło mi, że muszę rozglądać się za następnymi demami. Aktualnie mam ich do wykorzystania około 8-9 i już wiem, że chyba będzie potrzebne drugie tyle.

#hlaezvojakiem #cs #cs16
Vojak - Przedwczoraj skończyłem pierwszą akcję ze sprayem i nastąpiła mała przerwa z ...

źródło: comment_T322EqzCVyYIOhCcSY4nnU4PfrBJynHW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz