Wpis z mikrobloga

@Shiev
@m4g33k
@Akos jestem przekonany że firma z takim doświadczeniem, która stworzyła Ingress, nie pozwoli na to żeby gra, która ma taki ogromny hajp w tym momencie, miliony kont, została zniszczona przez boty które powstały w przeciągu miesiąca. Mam nadzieję że za jakieś 2 miesiące gra będzie całkowicie grywalna dla normalnych ludzi, którzy nie chcą oszukiwać, a wszyscy ci którzy używali teraz botów albo kupowali konta za ogromne pieniądze będą sobie pluli
@Veuch:

e firma z takim doświadczeniem, która stworzyła Ingress, n

I która w Ingress za boty dawała warny. No ja #!$%@? :D Toś pojechał.

@rogal_king:
jak zwykle nie. Każda gra uzależniająca jak ta polega przede wszystkim na nagradzaniu gracza. W modelu najbardziej uzależniającym dajemy szybkie małe i natychmiastowe nagrody. Co to znacz? Że jest pokemon, łapiemy go i go mamy. Kolejną rzeczą, która jest ważna w grze to rywalizacja. Czyli
@rogal_king: widać, że niczego nie rozumiesz z dziedziny tworzenia gier a i logika nie jest twoja mocną stroną.

chyba nie grałeś w wiele gier.

gier z taką mechaniką nie ma wiele, więc siłą rzeczy nie można było grać w wiele gier. Z tego wychodzi, że według ciebie gry w które gra się w domu czyli 99% gier na PC i konsole ale także planszowych jest nieciekawa.

że ta gra jest ciekawa
@akwes: Ale ja rozumiem co napisałeś tylko się z tym zwyczajnie nie zgadzam. Ta gra jest w obecnej formie jest straszne prosta, a jedyne wyzwanie polega na konieczności chodzenia w realnym świecie. Nie wiem jak ty, ale ja do czerpania przyjemności z gry potrzebuję właśnie wyzwania a nie dostawania cukierka w nagrodę co 5 minut.
Granie z fake gpsem jest pozbawione sensu. Cała zabawa polega na tym, że trzeba ruszyć dupsko i pochodzić po mieście. Bez tego elementu ta gra to średniawka, już lepiej pograć w normalne poki na konsoli/emulatorze.


@rogal_king: problem w tym jeśli grasz na wsi i masz tylko 2 pokemony ( ͡° ʖ̯ ͡°)