Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przez ostatnie 3 dni w mojej miejscowości w pobliskiej szkole nocowali Włosi którzy przyjechali na śdm jako iż wczoraj w nocy już wyjeżdżali została zorganizowana impreza pożegnalna.I powiem wam że ci ludzie są niesamowici, ogólnie ja przez całe życie byłem takim typowym przegrywem i stuleją, zawsze na każdej imprezie stałem pod ścianą i z nikim nie rozmawiałem, wczoraj oczywiście też przyszedłem z kolegami na tą impre i jak zawsze stałem z boku rozmyślając nad sensem życia i przy okazji jak się stąd urwać. Po chwili ku mojemu zdziwieniu podeszło do mnie kilku Włochów i zaczęło do mnie zagadywac, bardzo sympatyczni ludzie, tak bardzo sympatyczni że namówili mnie do tego żebym poszedł potańczyć i się pobawić, TAK chyba pierwszy raz w życiu tańczyłem, pierwszy raz w życiu tak dobrze się bawiłem. Cóż moje ruchy na początku musiały wyglądać na ruchy kogoś upośledzonego psychicznie, ale urocze Włoszki po chwili same wzięły mnie do tańca i pokazały mi jak sie to powinno robić.Pierwszy raz od dłuższego czasu poczułem #wygrywmotzno, niestety tych ludzi prawdopodobnie już nigdy w życiu nie spotkam ale wspomnienia zostaną. Co ciekawe na imprezach w których kiedyś uczestniczyłem takich już normalnych z samymi polakami nikt do mnie nigdy nie zagadał, a kiedy ja próbowałem to dostawałem jasny sygnał że mają mnie w du*ie i mam wypie*dalać, cóż może po prostu urodziłem się w złym kraju?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 5
BiałaAnia: Przykro mi to mówić, ale oni po prostu uprzejmie pobawili się Twoim kosztem, pooglądali sobie jak robisz z siebie głupka, tylko nie byli chamscy i nie śmiali się Ci w twarz. Myślisz, że we Włoszech nie ma przegrywów? Myślisz, że tam ludzie zaczepiają nieinteresujace osoby? Mylisz się.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
BiałaAnna: .

Cóż moje ruchy na początku musiały wyglądać na ruchy kogoś upośledzonego psychicznie


Tutaj bawili się Twoim kosztem.

W porządku, mogę dodać BYĆ MOŻE się bawili Twoim kosztem, nie było mnie tam, bazuję tylko na Twoim opisie.

Chodzi o to, ze ja zjeździłem kawał świata, bywałem w najróżniejszych kulturach i nigdy nie widziałem, żeby ktoś wyciągał kogoś na imprezie bezinteresownie. #!$%@? widać na kilometr, one to widziały i jak sądzę