Wpis z mikrobloga

  • 1
Hej. Mam do wyboru 7 telefonów jako slużbówka. Polecicie, który będzie najlepszy?

Huawei P9
IPhone SE 16Gb
HTC one A9
LG G4 H 815
Samsung Galaxy Note 4
Sony Xperia X
Sony Xperia Z5

Najważniejsze cechy dla mnie to jak największy ekran, duża bateria i jak największa wydajność.
#telefon #telefony #smartfon #smartfony #gsm
  • 15
  • Odpowiedz
Wez iPhone, bedziesz zadowolony wierz mi... Jesli nie jestes fanem grzebania w systemie i ustawiania wszystkich dziwnych rzeczy, tylko potrzebujesz telefonu, ktory po prostu dziala, jest swietnie wykonany, jest szybki i prosty w obsłudze, to sie nie zastanawiaj. Ja mialem 4,5,5s i teraz mam 6 i czekam na 7;)
  • Odpowiedz
jako slużbówka


@gobi12: Zawsze się zastanawiałem, po co ludzie dodają takie niepotrzebne informacje. Przecież to tylko świadczy o snobizmie.

"Kochane mireczki, sprzedałem ostatnio projekt (podkreślam, PROJEKT) - jakie nowe BMW sobie wybrać za zarobione pieniądze? Doradźcie!"
  • Odpowiedz
@gobi12 A na czym Ci zależy? Xperie kojarzą mi się z ładnymi zdjęciami, ale bardzo delikatnym ekranem, który przy byle upadku pęka. Samsunga miałam i jakoś się trzymał choć aparat słaby. HTC trwały ale ja się zatrzymałam na jednych z pierwszych onek wiec nie wiem jak bebechy teraz. IPhone pozbyłam się ponieważ przy tak małym ekranie maila dłuższego niż jedno zdanie nie dało się wysłać a w dodatku miał problemy z
  • Odpowiedz