Wpis z mikrobloga

Witojcie spec mirki. Mam taki deal z wlascicielka mieszkania, ze zamontuje w 2 pokojach drzwi, ale ona pokryje tylko 50% kosztow. Wiecie moze ile kosztuje taki montaz drzwi? Drzwi nie musza byc najwyzszej jakosci, wiec te 100-200 mozna wydac, a oscieznica regulowana + robota dla fachowcy?

#budownictwo #budujzwykopem #drzwi
  • 7
  • Odpowiedz
@wykopek12: wynajmujesz? To dlaczego masz ponosić koszty czegoś co zostaje na mieszkaniu?! Skrzydło drzwi kosztuje od 99 PLN. Z montażem różnie czasem zasadzić na zawiasy i tyle szczególnie jak blok jest nowy, tylko trzeba pomierzyc porządnie.
  • Odpowiedz
@sorasill: no niestety sfrajerzyłem motzno, podczas szukania mieszkania powiedzialem, zeby kupila nowe lozko, potem nie chcialem przesadzac, zeby pokryla wszystko za drzwi, wiec takie cos zaproponowalem + balem sie, ze zrezgynuje i poszuka kogos innego. No, pewnie by sie zgodzila, trudno, powiedzialo sie, dostalem nauczke. Teraz trzeba poniesc konsekwencje za swoje czyny :P

@bslawek: 150 EUR - 1 drzwi czy 2?
  • Odpowiedz
@wykopek12: skrzydlo to jakies 150zl tyle samo za oscieznice stala i jakies 300 za regulowana. Montaz - mi w zeszlym roku w Bielsko Biala ktos zawolal 200zl za drzwi. Dotego pianka montazowa i jesli oscieznice stale to trzeba obrobic wkolo sciany.
  • Odpowiedz