Wpis z mikrobloga

#zdrada Mialam przyjaciolke, dobre 9lat. W czasie studiow nasze drogi sie rozeszly.. zapracowanie, nowe towarzystwo. Stawiala spotkania ze swoim chlopakiem ponad wszystko, nie majac czasu dla mnie.
Swojego pierwszego chlopaka zdradzala z kolega z klasy ktoremu pomagala w nauce do matury. O wszystkim wiedzialam tylko ja. I wysluchiwalam jej dylematow,.. ktorego wybrac.
Rzucila pierwszego dla kolegi z klasy... ktorego po pewnym czasie zaczela regularnie i bez wyrzutow sumienia zdradzac z szefem. Znow wiedzialam tylkoja. Podczas spotkan mowila na zmaine jaki to szef jest czuly i kiedy ten jej chlopak sie.jej oswiadczy, juz tyle ze soba sa. Kiedy ja mialam problemy nie miala dla mnie czasu. Gdy sie w koncu spotkalysmy nie wykazala zadnego zaonteresowania i empatii. Stwierdzilam, ze nie potrzebuje takiej znajomosci. Minely ze dwa lata z suchym kontaktem.. zyczenia i nic wiecej. Widze na fb ze w koncu jej sie oswiadczyl. Nie zaprosila mnie na slub. Nie sadze ze dlatego ze nie mamy juz kontaktu, ze wzgledu na przeszlosc zaprosilaby mnie. Sadze jednak ze chodzi o to ze wiem za duzo o jej zdradach i nie umialabym zyczyc im wszystkiego naj na nowej drodze zycia
  • 89
  • Odpowiedz
  • 4
@miniek91
@OdyniecBojowy po pierwsze to ona byla moja kolezanka i to ona powiedziala mi co w zaufaniu. Po drugie.. nie mialam do niego zadnego namiaru.. fb nk nic. Po trzecie latwo powiedziec rozbij komus zycie. Wyobrazacie sobie co by bylo pozniej: jej telefony czy jestem z siebie zadowolona, co mi.z tego ze juz.nie sa razem itp
  • Odpowiedz
@keep_calm_and: opowiem Ci historie pewnego mirka.

Ten oto mirek miał dziewczynę i z nią dziecko. Byli ze sobą szczęśliwi tak bardzo że ona go zdradzała a on o tym nie wiedział. Pewnego dnia do mnie do pracy przyszedł sobie nowy pracownik, spoko ziomek i nic do niego nie mam. Jak się dowiedział gdzie mieszkam to się zaczął wypytywać o tą karynę, zapytałem się o co chodzi z nią itp. opowiedział mi
  • Odpowiedz
  • 5
@miniek91 malo zgrabnie to opisales.jakos niejasno.
Inaczej bys mowil gdyby twoj najlepszy ziomek.powiedzial ci ze obraca super panne. Daje glowe ze nie szukalbys kontaktu do jej dziewczyny by wtopic swego.ziomka i zniszczyc wasza przyjazn
  • Odpowiedz