Wpis z mikrobloga

Mireczki wstałem z rana i wziąłem się za porządki. Żonka będzie zaskoczona że całe mieszkanie wysprzątam (ʘʘ) cały tydzień pracowała po 12 godzin i dzisiaj też pracuje żeby mieć wolny tydzień w ŚDM wiec coś jej się należy od życia.

Łącznie od dzisiaj mamy 3 tygodnie urlopu ( ͡ ͜ʖ ͡) od 1 sierpnia 2 tygodnie wyjazdów.

Kuchnia prawie wysprzątana dobrze mi idzie?
#chwalesie #wakacje #urlop #typowyglazurnik
rybeczka - Mireczki wstałem z rana i wziąłem się za porządki. Żonka będzie zaskoczona...

źródło: comment_fAwWFZr1A2It8idKJkMnQt7kq1C7uCXN.jpg

Pobierz
  • 158
  • Odpowiedz
@Nova24: jednego piętra czy całości? Obok mam drugi domek który wynajmujemy lokatorom plus garaż i stodołę którą będziemy remontować. Ojciec tokarz z zawodu więc dorabia sobie w garażu.
  • Odpowiedz
@rybeczka: Powinni zapewnić dojazd do pracy. A nie że ktoś specjalnie pracuje w weekend aby mieć wolne dni w trakcie SDM. Ona bez problemu by wtedy do pracy chodziła gdyby mogła. Obecność SDM to nie jej wina.
Nie rozumiem więc NAKAZU w pracy aby pracować po 12 godzin i dodatkowo w weekend aby w dniach w których i tak ciężko byłoby dotrzeć do pracy specjalnie musieć brać urlop.
  • Odpowiedz
@rybeczka: To jest chyba najbardziej żenujący sposób na pochwalenie się nowoczesnym mieszkaniem... nie wspominam nawet o tym, że jak można wrzucać zdjęcia mieszkania do internetu. Za dużo prywatności?

Zresztą co mnie to obchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ładny domek
  • Odpowiedz