Wpis z mikrobloga

Za te informacje o waszych spotkaniach, na które ja się nie wybiorę mimo iż w głębi ducha bardzo bym chciał, #wykopiwo leci na #czarnolisto #!$%@? mać. Żałosny jestem :/

A i przy okazji, miałem dziś skoczyć na #rower i pojechać gdzieś. Przeglądnąwszy mapę stwierdziłem że w koło tylko las i nic więcej. Żadnych ciekawych miejsc, do których można by się wybrać. A jeśli już nawet są to dziesiątki kilometrów ode mnie.

Nie ma gdzie się ruszyć a i w domu siedzieć się nie chce.

#zalezdupy
  • 23
Nie użalaj się nad sobą, tylko dupę podnieś z krzesła, rower wyciągaj i po lesie śmigaj. Jeździj dla jeżdżenia (wtf?), o tej porze jest ładnie w lesie, ptaki śpiewają i można się fajnie odstresować.
@likopen: O tym że wpisy informujące że fajnie było gdy się spotkaliście na piwku, pogadaliście i pośmialiście się wprawiają mnie w przygnębienie. Cieszę się że dobrze się bawicie, ale smuci mnie to że mnie tam nie było i nie będzie. Po co się prowadzać w stany przeddepresyjne.

@krzyzak333: @DragonEW: Mam dosyć robienia wszystkiego w samotności. Nawet jeżdżenie rowerem w pojedynkę nie sprawia mi przyjemności

#depresjazwykopem